smartphone-407152_1280

Zyskaj 50 złotych od Getin Mobile

Kolejny raz Getin Bank oferuje 50 złotych za wykonanie przelewu przy pomocy ich aplikacji mobilnej. Jest to już trzecia odsłona promocji Getin Mobile. Aby zyskać 50 złotych od Getin Banku trzeba tylko i wyłącznie zarejestrować się na stronie promocji i wykonać przelew na kwotę minimum 20 złotych. Po kilku dniach powinniście już na swoim koncie mieć 50 złotych. Więcej na ten temat mogliście przeczytać już na grosz w kieszeni we wpisie z sierpnia oraz we wpisie z września.

Żeby skorzystać z oferty trzeba być posiadaczem konta osobistego w Getin Bank. Założenie konta poza samą możliwością zyskania 50 złotych, pozwoli Ci na zarobienie nieco gotówki przy zakupach, ze względu na cashback, który został przedłużony przez Getin. 

Jak zarobić 50 zł?

Krok 1załóż konto w Getin Banku (np. Konto Tanie Zakupy)

Krok 2kliknij w promocyjny odnośnik, wykonaj przelew mobilny na minimum 20 zł

Krok 3 – poczekaj kilka dni, premię 50 zł otrzymasz na konto w GB

Artykuł z ofertą Zyskaj 50 złotych od Getin Mobile został opublikowany dnia 14 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *