slider-jestesmy-gotowi-2-940x410_7356

Zyskaj 1000 złotych od Credit Agricole w promocji „Jesteśmy Gotowi”!

Niedawno wystartowała już druga edycja promocji „Jesteśmy Gotowi”, która została zorganizowana przez Credit Agricole. Warunki w zasadzie nie uległy żadnym zmianom, ponieważ nadal istnieje możliwość zgarnięcia łącznej sumy tysiąca złotych, w zamian za spełnieni kilku warunków.

Dla kogo przeznaczona jest promocja „Jesteśmy Gotowi”?

Promocją w głównej mierze przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy zdecydują się na otworzenie jednego z kont w pakiecie:

Kolejnym warunkiem jest zawarcie umowy o dostęp do internetowy, albo telefoniczny.

Jest dodatkowo pewna furtka dla osób, które posiadają już konto w banku. W teorii mogą oni również przystąpić, jednakże zgodnie z regulaminem musi to być tylko Pakiet Depozytowy, który zostanie zmieniony na jeden z wyżej wymienionych. Dlatego też wyłączone z promocji zostały osoby, które posiadały jedno z powyższych kont do 90 dni przed rozpoczęciem tej promocji, czyli każda osoba, która posiada rachunek do 28.09.2014, albo do późniejszego terminu nie może wziąć udziału w promocji Credit Agricole.

Jeżeli zaś należycie do grona osób, które są w stanie skorzystać z promocji to następne rzeczy, które musicie zrobić to:

 • Złożyć wniosek o wydanie karty debetowej do konta
 • Otworzyć minimum jeden Rachunek Oszczędnościowy „Oszczędzam”
 • Uruchomić usługę CAsaver
 • Wyrazić zgodę na działania marketingowy
 • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych poprzez drogę elektroniczną
 • Podać numer telefonu komórkowego, bądź adres e-mail do kontaktu z bankiem.
 • Potwierdzić, że przystąpiło się do promocji (Regulamin nie opisuje dokładnie tego procesu)

Bank również wymaga aby mieć zapewniony stały wpływ wynagrodzenia na konto. Regulamin opisuje ten warunek w sposób następujący:

Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli:

Uczestnik wypełni i podpisze „Zlecenie przekazywania środków” w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, emerytury lub renty, lub „Deklarację stałego zasilania konta” w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą oraz uzyskujących dochody z innych tytułów,

na rachunek główny Konta w PLN wpłynie co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie korzystania z Promocji kwota zadeklarowana na „Zleceniu przekazywania środków” lub „Deklaracji stałego zasilania konta”, na sumę nie mniejszą niż 1500 zł, przy czym dla uzyskania Premii [..] weryfikowane są wpływy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym przyznanie Premii.

Jeżeli nie będzie posiadało się wpływów przez okres co najmniej dwóch miesięcy kalendarzowych to uczestnik promocji utraci możliwość uzyskiwania premii.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Promocją powinny się przede wszystkim zainteresować osoby, które zajmują się opłacaniem rachunków o wartości kilkuset złotych i dokonują w miesiącu przynajmniej kilku operacji przy pomocy karty. Warunki pod tym względem nie są zbyt wymagające, bo jeżeli ktoś pracuje, robi zakupy i opłaca rachunki to bez problemu powinien spełnić wszystkie warunki umowy. W zamian za posiadanie konta w Credit Agricole przez 1,5 roku będzie można zarobić tysiąc złotych, w zasadzie robiąc to wszystko co zawsze.

Jak i za co otrzymać premię w Credit Agricole?

Jednorazowa premia początkowa

Żeby otrzymać pierwszą część premii nie trzeba się zbytnio wysilać. Wystarczy, że nie później niżeli w kolejnym miesiącu po założeniu konta zapewni się wpływ na kwotę w wysokości 1500 złotych. Gdy to się zrobi Wasze środki zostaną objęte promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 8,23% brutto dziennie, co łącznie daje 100 złotych netto zysku.

Opłacaj stałe rachunki

Drugi rodzaj premii wymaga nieco więcej pracy, jednak można na nim stosunkowo więcej zarobić, ponieważ aż 300 złotych netto. W połączeniu z poprzednim zyskiem będzie miało się już łączna kwotę rzędu 400 złotych netto. Otrzymanie premii wiążę się z opłaceniem rachunków, które wcześniej zostaną zdefiniowane w placówce banku, przez internet, bądź przez infolinię. Jeżeli później zdefiniowany rachunek zostanie opłacony, a potwierdzone płatności zostanie przekazane do banku, można to zrobić w oddziale, bądź na stronie internetowej, to wtedy zgarnie się kolejną premię. Promocyjne odsetki za rachunki będą naliczane na 6,17% brutto w specjalnym promocyjnym oprocentowaniu. Czas trwania promocji to 18 miesięcy, a kwota maksymalna, którą można uzyskać to 300 złotych netto. Rachunek powinien zostać zdefiniowany w sposób następujący:

 • gaz,
 • energię elektryczną,
 • wodę bieżącą / podgrzanie wody / ścieki,
 • abonament telewizyjny, w tym za telewizję kablową lub satelitarną,
 • dostęp do Internetu,
 • telefon komórkowy,
 • telefon stacjonarny

Premia za płacenie kartą

Ostatnia możliwość daje szansę na zyskanie nawet 600 złotych netto bonusu. Aby zdobyć tę kwotę trzeba dokonywać płatności przy pomocy karty. Trzeba będzie wykonać transakcję bezgotówkową na kwotę co najmniej 200 złotych w danym miesiącu, licząc przy tym datę zaksięgowania. Jeżeli warunki zostaną spełnione to otrzyma się wtedy premię w postaci odsetek na Rachunku Oszczędzam, przy pomocy usług CASaver – „Oszczędzam na okrągło”. Premia będzie naliczana codziennie z góry za jeden dzień od wartości przyrostu salda na Waszym rachunku i będzie polegało to na zaokrąglaniu transakcji. Wartość premii wynosi 50% netto.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy promocji Credit Agricole?

Na samym początku warto zwrócić przede wszystkim na konkretny punkt regulaminu:

W przypadku wypowiedzenia umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii.

Ponadto regulamin promocji jest bardzo rozległy dlatego też warto, abyście przeczytali go od deski do deski za nim weźmiecie udział w promocji.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Zyskaj 1000 złotych od Credit Agricole w promocji „Jesteśmy Gotowi”! został opublikowany dnia 1 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *