karta kredytowa citi

Zyskaj 100 złotych premii od Citibank za założenie karty kredytowej!

Karty kredytowe, które oferowały wysokie premie oraz zwrotu od wykonywanych transakcji już nie są tak popularne jak kiedyś. Teraz banki decydują się na nieco inną politykę i dobrym tego przykładem jest karta kredytowa Citibank World MasterCard. Jest to karta kredytowa, którą wystarczy jedynie założyć, żeby otrzymać 100 złotych premii oraz 1000 punktów do wykorzystania w programie rabatowym MasterCard World.

Ponadto trzeba również zwrócić uwagę na to, że każda osoba, która zdecyduje się na założenie tej karty otrzyma bonus, a dokładniej chodzi tutaj o zniesienie opłaty związane z pierwszym rokiem użytkowania tej karty. Po minionym okresie będziecie mogli sami negocjować zniesienie opłaty na jeszcze następny rok. Najczęściej wystarczy, że złoży się wypowiedzenie około jednego, albo dwóch miesięcy przed upłynięciem roku. Czasami również można wynegocjować premię, która będzie objawiała się w formie cashbacku do określonej sumy pieniędzy. Warto również zdać sobie sprawę z tego, że karta kredytowa Citi World Mastercard to również program rabatowy oraz moneyback.

Jak zyskać 100 złotych za założenie konta?

Citi Handlowy jeszcze nie tak całkiem dawno oferował o wiele lepsze promocję, jednak w wyniku spadku opłat interchange nie ma już specjalnie co liczyć, że one jeszcze wrócą. Wynika to po prostu z tego, że banki nie będą miały możliwości, aby zrekompensować sobie wypłacone klientom premię, tylko z dochodów osiąganych z tytułu powyższej opłaty. Trzeba również zdawać sobie sprawę z tego, że im niższe opłaty interchange tym mniejszy zwrot od każdej wykonanej transakcji w programie MasterCard.

Warto jednak skupić się na pozytywnych aspektach posiadania tej karty, a jest ich kilka. Przede wszystkim, fundamentalną kwestią jest tutaj 100 złotych za założenie karty kredytowej, jednak następnym plusem w tym przypadku jest bez wątpienia program rabatowy, który obowiązuje u 7 partnerów. Warto jednak zauważyć, że karty kredytowe od Citibank posiadają jeszcze pewien bardzo ciekawy aspekt, a dokładniej chodzi tutaj o możliwość opłacania rachunków swoją kartą, zachowując przy tym 56 dniowy okres bez żadnych odsetek. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ daje chociażby możliwość wpłacenia pieniędzy na konto oszczędnościowe, albo lokatę krótkoterminową.

Co daje 1000 punktów od Citi?

Posiadanie karty MasterCard World daje możliwość skorzystania z programu punktowy wydawcy, czyli w tym przypadku firmy Mastercard. Każde wydane 5 złotych w programie MasterCArd World to 1 punkt. Jeżeli zaś zdecydujecie się na robienie zakupów u partnerów to w takiej sytuacji otrzymacie za każde 5 złotych, aż 2 punkty. Ponadto trzeba pamiętać, ze za pierwszą wykonaną transakcje otrzymacie 1000 punktów. Gdy zgromadzicie pewną ilość punktów będziecie potem mogli wymienić je na nagrody u partnerów programu i na cashback pod postacią przelewu na rachunek Waszej karty kredytowej.

Jakie można znaleźć rabaty w programie MasterCard World?

 • merlin.pl – 10% rabatu na książki oraz 50% rabatu na muzykę
 • Play – Najlepsza dostępna oferta dla klientów Citibank
 • H&M – 25% zniżki na zakup drugiego, tańszego przedmiotu
 • Multikino – 10% rabatu na bilety oraz produkty z baru
 • Douglas – bon o wysokości 20zł za każde uiszczone 250zł
 • Intersport – bon o wysokości 10zł za każde wydane 200zł

Jak zostać zwolniony z rocznej opłaty?

Promocja karty kredytowej łączy się również z promocją „0 zł za pierwszy rok użytkowania karty”. Warto jednak pamiętać, że również istnieje możliwość zniesienia opłaty za kartę w drugim roku. W momencie gdy będzie zbliżał się termin opłaty za kartę za drugi rok to warto zadzwonić na infolinię CitiPhone z intencją zamknięcia karty kredytowej, a Waszym powodem powinien być miesięczny koszt karty. W większości sytuacji konsultant wysunie propozycję zwolnienia Was z opłaty za kolejny rok użytkowania.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Dlaczego warto założyć kartę Citibank?

 • Rabaty nawet do 50% – Szeroka lista punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, która zbiera w okół siebie blisko 5 tysięcy takich miejsc. Całą listę partnerów można znaleźć na citirabaty.pl
 • Darmowe opłacanie rachunków – Płatności chociażby za prąd, czesne, opłaty z tytułu polis takich jak OC/AC. Dzwoniąc na Citiphone będziesz miał możliwość uiszczenia opłaty po 56 dniach, bez ponoszenia żadnych kosztów dodatkowych.
 • Zakupy z kartą oprocentowaną na 0% – Kiedy opłacasz zakupy w jakimkolwiek sklepie to karta wykorzystuje limit kredytowy, który został przyznany przez Bank, za który nie będziesz musiał uiszczać opłaty nawet do 56 dni.

Co zrobić by otrzymać premię?

 • Na samym początku wypełnij formularz kontaktowy. Pamiętaj, że oferta promocyjna dotyczy tylko kart, których wnioski pochodzą z internetowego formularza. Żeby założyć kartę nie możesz być osobą, która od 1 stycznia posiadała jakąkolwiek główną kartę kredytową Citibank
 • Dokonaj minimum trzech transakcji bezgotówkowych na łączną sumę co najmniej 300 złotych, korzystając z nowo wydanej karty. Zrób to nie później niżeli do końca trzecie miesiąca kalendarzowe od terminu, kiedy podpisałeś umowę z bankiem o wydanie karty.
 • Wiedz, że każda z transakcji musi spełniać pewne warunki:
  • Muszą to być transakcje bezgotówkowe
  • Pod żadnym warunkiem nie będą to przelewy z Rachunku Karty, a w tym przelewy, które są zapłatami za rachunki, które obejmują wydatki właściciela karty i są związane z użytkowaniem domu czy też mieszkania, o których można przeczytać w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank
  • Nie mogą to być transakcje, które w systemie banku zostały zwrócone, albo niezaksięgowane

Do końca czwarte miesiąca kalendarzowego od momentu złożenia podpisu na umowie o kartę przez Bank zostanie wypłacona premia na rachunek karty, oczywiście pod warunkiem, że spełnicie wszystkie powyższe wymogi.

Kto może dostać kartę?

O kartę ubiegać mogą się osoby, które:

 • Posiadają co najmniej 21 lat
 • Mają dochód, który wynosi co najmniej 1200 złotych
 • Są zatrudnione w obecnym przedsiębiorstwie przez 3 miesiące
 • Posiadają własną działalność pod warunkiem, że mają powyżej 25 lat oraz prowadzą ją przez okres co najmniej dwóch lat.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Zyskaj 100 złotych premii od Citibank za założenie karty kredytowej! został opublikowany dnia 30 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *