underground-parking-427958_1280

Znowu można parkować za darmo z BZWBK!

Bank Zachodni WBK znowu atakuje swoją promocją, w której będzie zwracał pieniądze za parkowanie w dniach od 15 do 19 września. Jeżeli posiadasz samochód to warto, abyś zastanowił się nad tą promocja. Wystarczy, że pojedziesz tak jak co dzień np. do pracy i opłacisz parking korzystając z usługi „Parkingi” w aplikacji mobilnej BZWBK24. Parking można opłacić bezpośrednio z konta zarówno na czas określony jak i na określoną kwotę. Jeżeli chcesz skorzystać z pierwszej możliwości wybierz opcję „Parkuj na czas”, jeżeli zaś z drugiej wybierz „Parkuj za kwotę”.

O czym pamiętać parkując z BZWBK?

Jeżeli zaparkujesz z BZWBK24 mobilne to oznacza swój samochód za pomocą identyfikatora, który może być pod postacią naklejki bądź w formie ulotki. Identyfikator możesz samodzielnie pobrać ze strony mobile.bzwbk.pl i później go wydrukować, albo odwiedzić najbliższy oddział BZWBK. Maksymalna kwota, którą bank może Ci zwrócić wynosi 50 złotych, a wypłata wszystkich nagród nastąpi do 10 października 2014 roku.

Jak wygląda udział w promocji BZWBK?

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji to powinieneś wiedzieć, że nie musisz do tego wypełniać żadnych formularzy, ani nigdzie się rejestrować. Wystarczy, że uruchomisz aplikację mobilną BZWBK24 i wybierzesz usługę Zakupy Mobilne, a następnie opcję Parkingi. Aplikację można pobrać na smartfon, bądź telefon, za darmo z Google Play bądź App Store.

Lista miast, w których można zaparkować za darmo dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej BZWBK: Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Znowu można parkować za darmo z BZWBK! został opublikowany dnia 18 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *