kindle

Zgłoś się do konkursu i wygraj Kindle 6!

Całkiem niedawno wystartowała już druga edycja promocji „Kindle łączy tytuły dla Inteligo”, dzięki której można wygrać czytnik Kindle 6. Promocja jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ do rozdania jest, aż 210 czytników Kindle. Żeby jednak zdobyć czytnik trzeba spełnić warunki promocji oraz wykazać się odrobina kreatywności.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać czytnik?

Oczywistym jest to, że z promocji są wykluczone osoby, które już wcześniej posiadały konto Inteligo. Okres dokładnej karencji w przypadku tej promocji wynosi trzy lata. Trzeba jednak zauważyć co zapewne zwróci uwagę klientów PKO BP, że posiadanie innych rachunków w tym banku wcale nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w konkursie.

Żeby móc skorzystać z wniosku trzeba pamiętać o tym, żeby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Trzeba również zgodzić na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Kolejnym istotnym aspektem w tym przypadku jest również karta, którą wybierzecie do swojego rachunki. Regulamin promocji jasno określa, ze w przypadku konta Inteligo musi być to MasterCard PayPass.

Jeżeli spełnicie wyżej wymienione warunki, a ponadto dokonacie co najmniej pięciu bezgotówkowych transakcji w sklepach stacjonarnych, na łączną sumę minimum 300 złotych i wszystkie transakcje będą rozliczone do 8 grudnia to będziecie mogli w takiej sytuacji wziąć udział w konkursie.

Jak wygląda konkurs Kindle 6?

Jeśli jesteście zainteresowani tym konkursem i chcecie wygrać Kindle 6 to musicie złościć się do niego wypełniając przy tym specjalny formularz na stronie promocyjnej.  Na stronie należy podać swoje imię, nazwisko, Pesel, a poza tym wykazać się nieco kreatywnością:

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Rozwiązanie zadania konkursowego polegającego na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w całości lub w części w jeden nowy tytuł (dalej: „Rozwiązanie”); Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich

Jeżeli organizator konkursu stwierdzi, że to wymyślony przez Was tytuł jest tym jednym z najbardziej kreatywnych to w okresie od 10, aż do 31 grudnia wyśle on uczestnikom wiadomość e-mail, która będzie zawierać kod od instrukcję, które pozwolą Wam wymienić tenże kod na czytnik Kindle 6. Na poczet podatku dochodowego do nagrody zostanie również dorzucona premia pieniężna, dlatego też nie trzeba się martwić o to, żeby samem rozliczać się z wygranej. Na temat przyznania nagrody w regulaminie można przeczytać następujący punkt:

W terminie do 19 grudnia 2014 r. Komisja, spośród dokonanych zgodnie z Regulaminem Zgłoszeń […] wybierze od jednego do dwustu dziesięciu Zgłoszeń zawierających najbardziej kreatywne Rozwiązanie.

Z dniem 19 grudnia będzie można się również zapoznać z całościową listą zwycięzców. Lista zostanie umieszczona w serwisie inteligo.pl, a dane zwycięzców zostaną ograniczone tylko do imienia oraz pierwszej litery nazwiska.

Co jeszcze można zyskać w gratisie?

Poza samą możliwością wygrania Kindla pierwszych 1066 uczestników tej promocji otrzyma również kod kwartalny na jedno z czasopism Forum, Newsweek, Polityka, Forbes. Prenumerata zostanie oczywiście wydana w formie e-wydania, dzięki czemu będzie można je czytać korzystając z Kindle.

Co jeszcze można zyskać?

Warto również zwrócić uwagę na to, że istnieje możliwość aby konto zostało założone z wniosku polecającego, dzięki czemu będziecie mogli zgarnąć 100 złotych. Następnie wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej oraz postarać się wygrać Kindle 6.

Ile wynosi prowadzenie konta Inteligo?

Prowadzenie konta Inteligo jest całkowicie darmowe. Jeżeli zaś chodzi o kartę debetową to w tym przypadku nieco ona kosztuje, ponieważ za korzystanie z niej trzeba będzie zapłacić 4 złote, chyba że w ciągu miesiąca od otwarcia rachunku będziecie regularnie, miesięcznie wydawać 100 złotych na zakupy przy pomocy tej karty.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgłoś się do konkursu i wygraj Kindle 6! został opublikowany dnia 4 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *