citi handlowy tablet

Zgarnij tablet od Citi Handlowy

Magie świąt można już poczuć na własnej skórze, chociaż do świąt zostało jeszcze sporo czasu to już teraz można zobaczyć wszem i wobec świąteczne dekoracje, udekorowane choinki w centrach handlowych oraz wiele lampek czy bombek, które jednoznacznie mają nam uświadomić, że święta są coraz bliżej, a jak święta to również czas prezentów. Z prezentami również wychodzą banki, które oferują nam naprawdę wiele ofert promocyjnych, które mają nas skusić na skorzystanie z ich oferty. W tym sezonie ludzie najłatwiej dają się nabrać na promocje, bo wydaje im się, że wszystko to jedna wielka oferta promocyjna.

Ostatnio ze swoją ofertą promocyjną wyszło Inteligo, które zaoferowało czytnik Kindle 6 w zamian za wzięcie udziału w ich promocji. Citi Handlowy nie chciał być obojętny wobec tego dlatego stwierdziło, że potrzebują takiej oferty promocyjnej. Oczywiście tak jak to już przy ofertach promocyjnych Citi bywa, aby uzyskać jakiś profit trzeba założyć ich kartę kredytową. Jest to produkt naprawdę godny polecenia, zwłaszcza dla osób, które jeszcze nie przekonały się zbytnio na tym jaki to dobry produkt.

Najczęściej Citi Handlowy do swojej karty dodawał premię w postaci 100, czy 200 złotych, jednak tym razem jest nieco inaczej, ponieważ bank na święta ma zamiar rozdać tablety Samsung Galaxy Lite 3 Tab SM-110, którego wartość wynosi 449 złotych. Dlatego wydaje się, że jest to naprawdę bardzo ciekawa okazja.

Żeby przystąpić do promocji trzeba do końca listopada, przez dedykowaną stronę tej promocji, zamówić kartę od Citibank Handlowy. Warto jednak przede wszystkim zauważyć tenże fakt, że wszystkie osoby, które mają ochotę skorzystać z tej karty muszą przede wszystkim pamiętać o tym, że muszą być nowymi posiadaczami karty, a dokładniej tymi, którzy nie posiadali jej od 1 stycznia 2012 roku.

Jak wyglądają warunki oferty?

Inne warunki już nie są tak problematyczne, a ograniczeń tutaj zbyt wielkich nie ma:

  • Dochód netto na poziomie 1200 złotych
  • Skończone 21 lat dla osób, które pracują w firmie co najmniej przez okres 3 miesięcy
  • Skończone 25 lat dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 2 lat

Jeżeli załapiecie się na minimum dwa warunki to możecie ubiegać się bezproblemowo o kartę. Warto pamiętać, że po tym jak otrzymacie ją do 22 grudnia, będziecie musieli wydać kartą 750 złotych. Warto zauważyć, że jest to o 450 złotych większa kwota, niż była w przypadku zwykłych promocji, w których można było zgarnąć 100 złotych z cashbacku, jednak gdy weźmie się pod uwagę fakt, że jest to okres przedświąteczny, w którym robi się zakupy większe niż zwykle to nie jest to specjalnie wygórowany warunek.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Ostatnim, ale bardzo banalnym wręcz warunkiem jest to, że trzeba zalogować się na swoje konto w bankowości elektronicznej w Citi Online do 22 grudnia 2014 roku. Możecie to zrobić przy pomocy metody tradycyjnej, albo korzystając ze smartfona CitiMobile.

Warto zauważyć, że w odróżnieniu od innych banków tutaj Citi nie stara się robić tajemnicy z tego ile przygotowało tabletów. Citi Handlowy jasno pokazuje, że ma do zaoferowanie 3000 tabletów i pierwsze osoby, które spełnią te właśnie warunki będą mogli liczyć na biały tablet Samsung. Niestety nie ma co liczyć na to, że otrzyma się prezent na święta, ponieważ komisja będzie wybierać zwycięzców od 22 do 28 grudnia, jednak istnieje szansa na to, że po nowym roku już będzie można cieszyć się swoją nagrodą.

Co jeszcze ciekawego oferuje Citi Handlowy?

Karta kredytowa Citi Handlowy poza tym, że dzięki niej można zyskać tablet oferuje również coś innego. Dokładniej chodzi tutaj o to, że poza darmowymi 56 dniami grace period, podczas którego nie naliczają się odsetki to możecie jeszcze płacić za swoje rachunki bez prowizji. Dodatkowo macie jeszcze 50% rabatu na zakupu.

Co ciekawe jeżeli będziecie chcieli zamówić kartę powinniście zapytać o jej koszta. Najczęściej kartę wydawano na rok czasu, jednak później wystarczyło zadzwonić z chęcią likwidacji, aby darmowy rok zamienił się na darmowe dwa lata. Tutaj jednak jest napisane, że darmowe korzystanie z karty otrzyma się w momencie, kiedy przekroczy się 1000 złotych na karcie Silver. Nie ma co się jednak martwić, ponieważ ta kwota i tak nie jest duża.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij tablet od Citi Handlowy został opublikowany dnia 24 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

2 opinii do oferty.

  • Również zwróciłem już uwagę na tę promocję która moim zdaniem jest godna zainteresowania szczególnie przed zbliżającymi się świętami. Nie dość że otrzymamy od banku kartę kredytową za którą możemy zakupić świąteczne prezenty to jeszcze w prosty sposób możemy zyskać prezent dla siebie w postaci tabletu, ponieważ warunki promocji skomplikowane nie są. Przydałaby się jednak informacja ile z tych 3000 tabletów już zeszło ponieważ zainteresowanie przypuszczam że może być całkiem spore.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *