tablet citi priority

Zgarnij tablet Lenovo A3500-1 oraz lokatę 4% w Citi Priority!

Jak sama nazwa nowej oferty, czyli Citi Priority, wskazuje Citi Bank Handlowy oferuje promocje, które jest skierowana do nieco lepiej zarabiających potencjalnych klientów tego banku. Banki mają czasem to do siebie, że oferują tego typu promocje dla ludzi lepiej zarabiających. Jednak czy gra jest warta świeczki? Żeby odpowiedzieć sobie na te pytanie trzeba przyjrzeć się nowej ofercie tego banku. Wartość samego tabletu wyceniana jest na 500 złotych. Jednak czy warunki, które stawia bank są tak atrakcyjne, żeby móc bez problemu zyskać ten tablet?

Jakie są warunki oferty Citi Priority?

Na początek warto zwrócić uwagę na to, że oferta tabletów firmy Lenovo, które rozdaje Citi Handlowy jest ograniczona jedynie do 500 sztuk. Jednak z drugiej strony Citi Handlowy daje wszystkim zainteresowanym czas do 30 października. Czyli każdy kto chce wziąć udział w konkursie ma na to 3 miesiące. Kolejnym ważnym aspektem jest to, żeby uzyskać ten tablet firmy Lenovo trzeba na koncie Citi Priority zgromadzić saldo w wysokości 30 tysięcy złotych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że owa suma musi być średniomiesięcznym saldem przez okres 6 miesięcy. Ponadto na sam koniec zostaje ostatni warunek, który związany z podpisaniem umowy o dodatkowy produkt w pakiecie Citi Priority. Co to dokładnie może znaczyć? Samo Citi Priority oferuje kilka pakietów. Jednak Citi Handlowy daje do wyboru jedynie kartę kredytową, linię kredytową, pożyczkę gotówkową lub hipoteczną oraz kredyt mieszkaniowy. Z tych wszystkich możliwości najbardziej korzystny jest wybór karty kredytowej. Zaś jeżeli chodzi o resztę produktów to nie warto zwracać na nie uwagi. Ponieważ na tle konkurencji wcale nie prezentują się najlepiej.

Na co warto zwrócić uwagę w Citi Priority?

Ponadto Citi oferuje również w swojej promocji lokatę na okres sześciu miesięcy 4%. Jednak jest tutaj dosyć nieciekawy warunek. Ponieważ kwota kapitału ma wynosić jedynie 400 złotych. Jednak jeżeli nie spełni się tych warunków to poniesie się karę w wysokości 400 złotych. Zaś sama windykacja sumy pieniędzy odbędzie się miesiąc po nie spełnieniu któregoś z warunków tejże oferty banku. Ponadto to nie jest wszystko jeżeli chodzi o ofertę związaną z tym tabletem. Ponieważ, żeby wziąć udział w tej promocji trzeba wybrać jeden z pakietów Citi Priority.

Jakie pakiety oferuje Citi Priority?

Z racji tego, że jest to blog oszczędnościowy to warto się przyjrzeć tutaj jedynie dwóm wariantom, które oferuje Citi Handlowy.

  • Pakiet Aktywny – Nie jest to specjalnie atrakcyjna oferta, w głównej mierze dlatego, że oferuje oprocentowanie na poziomie 3,03% i jedynie do 30 tysięcy złotych. Na rynku można znaleźć znacznie więcej ciekawszych ofert. Ponadto, żeby konto było darmowe trzeba przelewać na nie pensję w wysokości 2 tysięcy złotych, albo korzystać z karty kredytowej i dokonywać nią transakcji na sumę minimum 500 złotych.
  • Pakiet Inwestora – Posiada wyższe oprocentowanie ponieważ 4%, jednak również z limitem, zaś tutaj nieco większym bo do 50 tysięcy złotych. Jednak, żeby skorzystać z tej oferty trzeba spełnić spore wymagania. Trzeba dokonywać płatności kartą na kwotę 500 złotych, a dodatkowo zakupić produkty inwestycyjne na sumę 25 tysięcy złotych, albo ubezpieczenie, które będzie kosztować każdego klienta co miesiąc 200 złotych.

Można by powiedzieć, że nie jest to zbyt atrakcyjna oferta. Jeżeli zależy Wam na tablecie za 500 złotych to raczej nie warto korzystać z tej oferty. Istnieje wiele ciekawszych promocji konkurencyjnych banków, które zapewniają znacznie lepsze warunki współpracy i również nie rzadko można zyskać tablet. Jednak przy tym nie jest wymagane spełnianie tak niecodziennych wymagań.

Artykuł z ofertą Zgarnij tablet Lenovo A3500-1 oraz lokatę 4% w Citi Priority! został opublikowany dnia 14 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

2 opinii do oferty.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *