meritum bank 55

>> OKAZJA: 60 zł za założenie lokaty 5% + szansa na iPhone 6

Promocja Idea Banku najwyraźniej nie pozostaje osamotniona, jeżeli chodzi o szturm wysoce oprocentowanych lokat ze świetnymi warunkami. Kolejnym bankiem, który chce nieco namieszać jest Meritum Bank, który wychodzi ze swoją lokatą oprocentowaną na 5%, a ponadto każdej osobie, która założy konto gwarantuje wypłatę 55 złotych oraz kolejnych 5 za samo pobranie aplikacji mobilnej i wykonanie przelewu za jej pośrednictwem. Warunki, które stawia Meritum nie należą wcale do najtrudniejszych, a zysk jest naprawdę spory, dlatego warto bliżej przyjrzeć się tej lokacie.

Co oferuje Lokata od Meritum Banku?

Meritum Bank połączył siły z porównywarką finansową Comperia. Firma jest znana głównie z tego, że co jakiś czas oferuje ciekawe produkty oraz daje możliwość dodatkowego zarobku. Tym razem oferta jest znacznie lepsza od standardowych, można wręcz powiedzieć, że najlepsza na rynku. 5% na lokacie to coś co w dzisiejszych czasach jest rzadkością i byłaby to lokata godna zainteresowania nawet jeżeli nie oferowałaby tyle bonusów co teraz.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Podstawowe informacje lokaty od Meritum Banku:

 • Lokata zostaje założona na okres 2 miesięcy
 • Oprocentowanie na niej wynosi 5% w skali roku
 • Wysokość lokaty może wynosić od 1000 do 10 000 złotych

Jeżeli ktoś sprawdzał jak wyglądają warunki Lokaty Happy od Idea Bank. Różnica jest w zasadzie tylko taka, że Meritum oferuje lokatę na dwa miesiące. Wiadomym jest to, że nie przełoży się to na oszałamiające wyniki finansowe, jednak jak to powiada stare, polskie przysłowie „grosz do grosza, a będzie kokosza”. Mimo tego, że nie można zarobić wielkich pieniędzy z samej lokaty to warto jednak przyjrzeć się tutaj bliżej nieco kwestii związanej z bonusem, który oferuje Meritum Bank, bo on w tej promocji gra wręcz kluczową rolę.

Jak zyskać bonus za założenie lokaty Meritum Bank?

Na samym początku trzeba wspomnieć o tym, że jeżeli od 24 września do 31 października założycie lokatę poprzez tę stronę to do 24 grudnia zostanie Wam przelane 60 złotych, na Wasz rachunek bankowy. Tutaj warto się nieco zatrzymać na chwilę, z racji tego, że jest to pierwszy warunek, który może niektórym wydać się mało ciekawy. Aby założyć lokatę trzeba uruchomić Proste Konto Osobiste w Meritum Bank.

Proste Konto Osobiste – warunki:

 • Konto jest w pełni bezpłatne
 • Prowadzenie, wydanie oraz obsługa karty jest darmowa
 • Przelewy krajowe są za darmo, zaś zagraniczne kosztuję 10 złotych.
 • Wypłacenie pieniędzy z bankomatów nie wiąże się z żadnymi opłatami
 • Debet na starcie wynosi 60 tysięcy złotych.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jest to dla wielu osób zapewne pewien minus, ale konto jest na tyle ciekawe, że można byłoby się zastanowić nad jego założeniem nawet bez lokaty. Wynika to przede wszystkim z tego, że Prosto Konto Osobiste oferuje jedne z najlepszym warunków i tym Meritum wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Warto również wspomnieć, że można je założyć w zaledwie kilka minut, nie czekając przy tym na wizytę kuriera.

Jeżeli zaś chodzi o kwestię związaną z bonusem, który wynosi 55+5 złotych to zyskanie kolejnych 5 złotych będzie wiązało się z pobraniem specjalnej aplikacji Meritum Bank Mobilny i do dnia 3 grudnia będzie zobowiązani do wykonania chociażby jednego przelewu przy użyciu jej. Przelew dokonany za pośrednictwem aplikacji może być wewnętrzny, albo wychodzący. Wszystkie formalności, związane z zakładaniem lokaty można załatwić bez wstawania z krzesła. Na samym początku trzeba skorzystać z tej strony.

Jak zgarnąć iPhone 6 od Meritum Bank?

Wszyscy nowi klienci Meritum Bank będą mogli wziąć udział również w konkursie, który jest prowadzony równolegle do promocji. Każdy kto założy konto oraz lokatę korzystając ze strony, która została podana powyżej będzie miał szansę na wygranie jednego z pięciu dostępnych telefonów iPhone 6.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą >> OKAZJA: 60 zł za założenie lokaty 5% + szansa na iPhone 6 został opublikowany dnia 25 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

 • Osobiście skorzystałem z oferty i sam ją promuję na swoim blogu http://finansepolaka.pl

  Polecam ją szczególnie osobom, dla których liczy się konkretny zysk. 127,5 zł za dwa miesiące to potężne odsetki. Oczywiście, w tym jest bonus (55+5 zł).

  Sam skorzystałem i namówiłem rodziców, również byli zadowoleni prostotą.

  Michał Polaczko

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *