wymarzone-konto

Zgarnij gwarantowane 65 PLN oraz iPada, albo Smartwatch, z Raiffeisen!

Raz na jakiś czas można zauważyć, że banki decydują się na zaoferowanie klientom czegoś naprawdę wartościowego. Jeżeli można zrozumieć taką sytuację, gdy koniunktura jest do tego odpowiednia, to w momencie, gdy stopy procentowe są na naprawdę niskim poziomie i mają zostać jeszcze obniżone to okazuje się, że niektóre banki wręcz bohatersko podchodzą do tematu ofert oszczędnościowych. Kiedy wszystkie inne instytucje decydują się na obniżenie oprocentowania, zaproponowanie ciekawej, nowej oferty jest czymś naprawdę niezwykłym. Takim przykładem jest aktualnie oferta Raiffeisen Bank, który zdecydował się zaoferować wymarzone konto z lokatą, dzięki czemu za założenie tych produktów można otrzymać 65 złotych. Promocja zaczyna się z dniem 16 marca 2015, a kończy 15 kwietnia tego samego roku. Warto pamiętać, że oferta jest limitowana, dlatego dobrze by było się pośpieszyć. Jeżeli nadal nie jesteście przekonani co do tej oferty to przeczytajcie dalszą część artykułu, a zobaczycie, że naprawdę warto z niej skorzystać, ponieważ drugiej takiej oferty dzisiaj nie znajdziecie.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Korzystasz z internetu? To coś dla Ciebie!

Na dzień dzisiejszy Wymarzone Konto od Raiffeisen jest idealne dla wszystkich osób, które preferuję bankowość elektroniczną, ponieważ tak jak to się ma w przypadku tego typu kont nie za bardzo opłacalne jest korzystanie z przelewów w siedzibie banku. Co by jednak nie mówić nie jest to w zasadzie żadnym minusem w tym przypadku, ponieważ każda osoba, która korzysta z konta, które jest elektroniczne zdaje sobie sprawy, że stacjonarna bankowość jest nieopłacalna, chociażby taka sama sytuacja ma się w przypadku eKonta w mBanku. Dlatego zdając sobie z tego sprawę o wiele lepiej przyjrzeć się pozytywnym aspektom dotyczących tego konta, a jest ich naprawdę sporo.

Na stronie, można przeczytać bardzo ciekawą wzmiankę o tym, że bank oferuje 0 złotych za wszystko, a dokładniej rzecz ujmując to za wszystko, czyli za:

  • 0 PLN opłata miesięczna za prowadzenie Wymarzonego Konta Osobistego
  • 0 PLN opłata miesięczna za prowadzenie Wymarzonego Konta Lokacyjnego
  • 0 PLN opłata za wypłaty z bankomatów na terenie całego kraju
  • 0 PLN ustanowienie, modyfikacja, realizacja, usunięcie zlecenia stałego
  • 0 PLN ustanowienie, modyfikacja, realizacja i odwołanie polecenia zapłaty
  • 0 PLN za wpłaty gotówkowe w bankomacie i w kasie Banku
  • 0 PLN za zmianę rodzaju istniejącego konta na Wymarzone Konto Osobiste

Warto jednak wspomnieć o czymś znacznie ciekawszym. Raiffeisen wprowadził do swojego konta coś co nieczęsto się zdarza, a mianowicie wprowadził oprocentowanie do swojego konta, które jest w stanie wynosić nawet 2%. Każda osoba, która będzie posiadać na swoim koncie od 0 do 3 tysięcy złotych, będzie miała możliwość zyskania oprocentowania rzędu 0,5%, zaś Ci, którzy wpłaca powyżej 3 tysięcy, ale mniej niż 10 tysięcy, będą mogli liczyć na 1,5%. Warto też zapamiętać, że taki stan rzeczy utrzyma się tylko do końca marca, a to wszystko za sprawą obniżonych stóp procentowych. Na stronie wymarzonego konta można przeczytać:

Środki własne są oprocentowane według zmiennej stopy procentowej. Oprocentowanie naliczane jest odrębnie dla sald zgromadzonych w danych przedziałach kwotowych, zgodnie z oprocentowaniem danego przedziału kwotowego, a następnie sumowane. Wysokość oprocentowania ulega automatycznej zmianie w pierwszym dniu roboczym miesiąca kalendarzowego, jeżeli wysokość stopy referencyjnej NBP w poprzednim miesiącu uległa zmianie. w takim przypadku nowa wysokość oprocentowania jest iloczynem wysokości stopy referencyjnej NBP z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego oraz Liczby.

Warto też wspomnieć tutaj o karcie debetowej, która dołączana jest do konta, ponieważ jej miesięczny koszt wynosi 3 złote. Dlatego każda osoba, która ma zamiar założyć konto powinna zdawać sobie z tego sprawę. Plus jest tego taki, że możecie to zrobić.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Co z lokatą?

Lokata mobilna od Raiffeisen nie jest, aż tak ciekawa jak ostatnia oferta lokaty, w której można było zgarnąć 6%, jednak tutaj oferta jest również bardzo dobra, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę obniżone stopy procentowe. Jest to dosyć standardowa lokata tego typu, czyli oprocentowanie wynoszące 4%, możliwość ulokowania od 1 tysiąca do 10 tysięcy złotych. Czas trwania lokaty to 3 miesiące.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Warunki promocji + konkurs „Hasło reklamowe Comperia Bonus”

Przechodząc już w zasadzie do sedna sprawy to jeżeli jesteście zainteresowani zyskaniem 65 złotych to musicie pamiętać o tym, że będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy założycie konto, które da Wam bonus w wysokości 55 złotych oraz dodatkowo lokatę, za którą otrzymacie 10 złotych. Samo założenie konto jest bardzo proste, wystarczy że wypełnicie wniosek, dokonacie przelewu weryfikacyjnego, poczekacie chwilę na SMS, w którym znajdą się dane do logowania i w zasadzie to by było na tyle.

Ciekawą kwestią w tym przypadku jest również fakt, że w ramach promocji Raiffeisen, Comperia Bonus postanowiła przygotować konkurs, o którym można przeczytać w regulaminie promocji. http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/

Liczba Nagród w Konkursie („Nagroda”) jest ograniczona. Nagrodami w Konkursie są:

Nagrody rzeczowe, w postaci:

iPad Mini 16 GB wifi lub

zegarek Smartwatch LG W110 G oraz

Nagroda pieniężna, w postaci należnego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości Nagrody rzeczowej i Nagrody pieniężnej.

Zwycięzcy Konkursu nie przysługuje prawo zamiany Nagrody rzeczowej lub jej wymiany na ekwiwalent pieniężny.

Nagrody rzeczowe wysłane zostaną w terminie 4 tygodni od daty wyboru zwycięzcy Konkursu.

Organizator na wypadek braku na rynku Nagrody rzeczowej, w okresie umożliwiającym jej terminową wysyłkę, może dokonać jej zamiany na ekwiwalent pieniężny. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzednim jest wyłącznym uprawnieniem Organizatora i nie rodzi po stronie zwycięzcy żadnych roszczeń.

Doręczenie Nagrody następuje na koszt Organizatora

Konkurs polega na wykonaniu przez Uczestnika, przedstawionego przez Organizatora na Stronie Konkursowej, zadania polegającego na przygotowaniu hasła reklamowego dla promocji Comperia Bonus („Praca Konkursowa”). Praca Konkursowa powinna być zamieszczona przez Uczestnika Konkursu na Stronie Konkursowej, w Panelu Klienta, w miejscu oznaczonym jako „Hasło reklamowe”. Ponadto, Uczestnik Konkursu udostępni swoją Pracę Konkursową na profilu społecznościowym Organizatora znajdującym się w serwisie facebook pod linkiem https://pl-pl.facebook.com/Comperia/. Długość hasła reklamowego stanowiącego Pracę Konkursową to maksymalnie 200 znaków ze spacjami.

Praca Konkursowa powinna cechować się oryginalnością, pomysłowością i kreatywnością. Uczestnik powinien dysponować pełnią praw autorskich (osobistych i majątkowych) do zgłoszonej Pracy Konkursowej.

Z chwilą udostępnienia Pracy Konkursowej na profilu społecznościowym Organizatora w serwisie facebook, Uczestnik Konkursu udziela Organizatorowi nieodpłatnie licencji na wykorzystanie Pracy Konkursowej, w następującym zakresie:

pola eksploatacji: utrwalanie utworu na nośnikach danych, publikacja na Stronie Konkursowej, w serwisie facebook i innych serwisach oraz portalach internetowych prowadzonych przez lub na rzecz Comperia.pl,

na terytorium: nieograniczonym,

przez okres: 5 lat,

Z chwilą wydania Nagrody Uczestnikowi Konkursu, Organizator nabywa majątkowe prawa autorskie do Pracy Konkursowej, na polach eksploatacji wskazanych w ust. 7 powyżej, co zostanie potwierdzone odrębnym dokumentem podpisanym przez Uczestnika Konkursu. Brak złożenia oświadczenia o przeniesieniu na Organizatora majątkowych praw autorskich, nie wpływa na skuteczność udzielonej licencji na wykorzystanie Pracy Konkursowej.

To w zasadzie tyle co powinniście wiedzieć o konkursie Comperii i Promocji Raiffeisen

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Zgarnij gwarantowane 65 PLN oraz iPada, albo Smartwatch, z Raiffeisen! został opublikowany dnia 16 marca 2015 oraz oznaczony słowami kluczowymi: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *