travelcard-429277_1280

Zgarnij dwie wejściówki do kina za darmo!

Banki jak to mają już w swojej naturze ponownie zachęcają swoich klientów do tego, aby korzystali z ich usług, zachęcając tym samym do odwiedzenia swoich placówek samoobsługowych. Ten miesiąc zapewne będzie zadowalający dla wszystkich fanów kinowej rozrywki, ponieważ teraz można zgarnąć dwie wejściówki do Multikina, albo Silver Screen. Żeby wziąć udział w promocji wcale nie trzeba się w żaden sposób wysilać, ponieważ warunki, które trzeba spełnić są naprawdę bardzo proste.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć bilety do kina?

Dla wielu osób będzie to zdecydowanie coś pozytywnego bo w promocji, którą organizuje Getin Bank mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Jeżeli nie posiada się jeszcze konta w tym banku to do 12.09.2014 roku wystarczy udać się do Getin Point i za jego pośrednictwem założyć konto osobiste, zaś jeżeli jest się osobą, która posiada takie konto to w takiej sytuacji wystarczy jedynie zalogować się do istniejącego, aktywnie wykorzystywanego konta osobiste. Dzięki temu będzie można odebrać od banku kod, który uprawni Was do odbioru dwóch, całkowicie darmowych biletów na dowolnie przez Was wybrany seans 2D.

Co jeszcze ciekawego można zgarnąć w ofercie banku?

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jeżeli jesteś totalnym kinomaniakiem i standardowe dwa bilety to dla Ciebie zdecydowanie za mało to możesz się jeszcze złapać na dodatkowy pakiet z darmowymi wejściówkami. W tym przypadku warunki, które trzeba spełnić są zdecydowanie cięższe i dla wielu osób zapewne mogą wydać się zdecydowanie zbyt wygórowane, ale mimo wszystko warto zobaczyć co takiego ciekawego oferuje Getin Bank. W ciągu kolejnych 30 dni, trzeba ponownie zalogować się do bankowości internetowej w Getin Point, jednak w poprzednim miesiącu trzeba mieć spełnionych kilka warunków. Pierwszy z nich to minimum 1000 złotych wpływów z tytułu wynagrodzenia na konto oraz rozliczone minimum 300 złotych transakcji bezgotówkowych przy pomocy iKasy, albo kary. Dodatkowym punktem związanym z wygraną dodatkowych biletów jest wyrażeniem zgody na marketing.

Jak na razie promocja nie jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Polski, chyba że komuś chce się robić dodatkowe kilometry, ponieważ Getin Pointy są zlokalizowane w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku oraz Krakowie.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij dwie wejściówki do kina za darmo! został opublikowany dnia 12 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *