bnp paribas konto

Zgarnij 70 złotych za założenie iKonta w BNP Paribas

Agora oraz BNP Paribas oficjalnie wystartowali z promocją Konto z premią. Do zgarnięcia jest 70 złotych premii w zamian za założenie rachunku iKonto oraz wykonanie transakcji przy pomocy karty. Warto zwrócić tutaj również szczególną uwagę na to jak wygląda regulamin promocji, ponieważ jest on tutaj bardzo jasno napisany i stosunkowo krótki, więc nie znajdzie się tam zbytnio smaczków.

Do kiedy ważna jest promocja?

Jeżeli chcecie skorzystać z promocji w BNP Paribas to w terminie do 16.11.2014 trzeba zarejestrować się na specjalnie do tego przeznaczonej stronie. Na tej stronie trzeba podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz zaakceptować regulamin. Następnie Agora wyśle na Waszego maila dedykowany link, z którego będzie mogli założyć promocyjną wersję iKonta i to już w serwisie banku BNP Paribas. Pamiętajcie o tym, że jeżeli w Waszej rodzinie będzie chciało założyć promocyjne konto kilka osób to każdy musi posiadać osobny profil na stronie promocyjnej.

Wykonaj transakcji kartą

Ostatnim już warunkiem promocji jest wykonanie transakcji przy pomocy karty debetowej na łączną sumę rzędu co najmniej 150 złotych do 10 grudnia 2014 roku. Płatności bezgotówkowe mogą być całkowicie dowolne, wystarczy że będzie się pamiętało o tym, aby sprawdzić czy nie zostały one anulowane. Płatności zostaną uznane dopiero, gdy zostaną zaksięgowane, dlatego nie ma sensu czekać na ostatnią chwilę z nimi.

Gdy spełnicie już wszystkie warunki to organizator powiadomi Was o przyznanej premii poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres, który podaliście na samym początku, gdy rejestrowaliście się na stronie promocji. Informacja o przyznanej premii zostanie wysłana do 23 grudnia 2014 roku. Będziecie mieli jeszcze wtedy trochę czasu, ponieważ do 27 grudnia 2014 roku na to, aby zalogować się jeszcze raz na stronie promocyjnej – konto.zpremia.pl i na tej stronie będziecie musieli uzupełnić wszystkie swoje dane do przelewu. Konto musi być aktywne do dnia przelewu premii, ponieważ to właśnie tam trafią Wasze pieniądze. Regulamin jasno zakłada, że środki dostaniecie najpóźniej 31 grudnia 2014 roku.

Jak wysoki jest zwrot transakcji?

Trzeba pamiętać również o kilku innych, bardzo istotnych kwestiach. Przede wszystkim tak jak już to bywa w tego typu promocjach dotyczy ona tylko i wyłącznie nowych klientów banku, a co za tym idzie nie skorzysta z niej ktoś kto wcześniej posiadał jakikolwiek inny produkty w BNP. Kolejnym aspektem jest to, że to Agora jest tutaj odpowiedzialna za całą promocję, ponieważ ta spółka jest jej organizatorem. W wyniku czego to Agora weryfikuje kto dostanie premię. Zaś na sam koniec trzeba wspomnieć, że iKonto jest rachunkiem, dzięki któremu można zarobić dodatkowe 3% zwrotu od wartości transakcji kartą w internecie, których się dokonuje przy pomocy systemu PayU. Mimo tego, iż BNP nie obejmuje już niektórych zwrotów to jednak nadal otrzyma się 3% za doładowanie telefonu, albo zakupy na Allegro.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Ile kosztuje prowadzenie iKonta?

Warto sobie odpowiedzieć na pytanie ile tak naprawdę kosztuje prowadzenie iKonta oraz posiadanie karty debetowej, czy są one bezpłatne? Tak jak to najczęściej bywa w tego typu ofertach, czyli są za darmo, jednak pod pewnymi warunkami, a dokładniej chodzi o to czy na Wasze konto wpływa łączna suma rzędu 1000 złotych, z jakiegokolwiek rachunku oraz czy w jednym miesiącu dokonacie płatności kartą na kwotę rzędu co najmniej 200 złotych. Jeżeli tak się stanie to nie zapłacicie nic, jednak w innym przypadku będzie to odpowiednio 9 oraz 6 złotych. Trzeba też pamiętać, że jeżeli chcecie zapewnić sobie moneyback to również musicie mieć wpływ rzędu co najmniej tysiąca złotych w jednym miesiącu.

Ważne jest również to, że konto może zostać zamknięte w dosłownie każdym momencie po zakończeniu promocji.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 70 złotych za założenie iKonta w BNP Paribas został opublikowany dnia 28 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

4 opinii do oferty.

  • Ciekawe, co banki jeszcze wymyślą żeby przyciągnąć do siebie klientów. Były już tablety, telefony, gotówka… Znając kreatywność speców od marketingu, na coś jeszcze na pewno wpadną.

  • W ostatnim czasie namnożyło się promocji bankowych i nie tylko w ramach których można zgarnąć albo premię albo tableta w prezencie. BNP z tego co kojarzę zakończył swoją promocję z rozdawaniem tabletów, ale nadal możemy tablet Samsunga dostać w ramach założenia karty kredytowej w Citi Hanldowy, oferuje je również Provident do swoich pożyczek pozabankowych.

  • Kredyt, pożyczka czy konto bankowe jest takim samym towarek jak wszystko inne więc nic dziwnego że banki również prześcigają się w promocjach aby przyciągnąć klienta.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *