balloon-395598_1280

Zgarnij 60 złotych od Allegro – kupony znowu wracają!

Warto wspomnieć o tym, że Allegro znowu atakuje swoją promocją kuponową, najwidoczniej serwis dużo na tym zyskał i chce zyskać jeszcze więcej. Mimo tego, że serwis Allegro zapowiadał, że poprzednia promocja z kuponami miała być ostatnia to jednak tak się nie stało Tym razem jest jeszcze łatwiej niż było to poprzednio.

Aby odebrać kupon nie trzeba już dokonywać zakupu za minimum 1 złoty, jedyne co trzeba tak naprawdę zrobić to skorzystać z z aplikacji mobilnej Allegro i wejść w dział kupony, a następnie wybrać „Odbierz kupon”. Można powiedzieć, że w zasadzie nie ma niczego prostszego, niż to. Po naciśnięciu na przycisk, przez użytkownika serwisu, wygenerowanie kuponu nastąpi w ciągu najbliższych 48 godzin. Warto pamiętać, że funkcja ta dostępna jest tylko w najnowszej wersji aplikacji mobilnej Allegro, dlatego w razie problemów trzeba będzie dokonać aktualizacji.

Warto wspomnieć, że kupon promocyjny może zostać przyznany użytkownikowi, aż trzykrotnie podczas trwania akcji promocyjnej, ponieważ będą miały miejsce, aż trzy tury promocji, pierwsza z nich już się zaczęła dlatego lepiej wziąć się szybko do roboty.

1. od 17.09 (11:00) do 19.09 (23:59)

2. od 20.09 (00:01) do 25.09 (23:59)

3. od 26.09 (00:01) do 30.09 (23:59)

Jeden kupon jest w stanie obniżyć wartość do zapłaty przez użytkownika o 20 złotych, czyli trzy kupony dają nam łącznie 60 złotych. Jeden kupon może być wykorzystany tylko jednorazowo w ramach kolejnych zakupów, które zostaną dokonane w serwisie allegro przy pomocy aplikacji mobilnej na kwotę minimalną 50 złotych, bądź większą.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 60 złotych od Allegro – kupony znowu wracają! został opublikowany dnia 18 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Przydatny wpis! Osobiście wykorzystałem już pełną pulę, ale zapewne jeszcze wiele osób o tym nie wie. Co ciekawe, można od razu zdobyć 3 kupony (przynajmniej ja coś takiego zaobserwowałem dziś u brata). Jeśli ktoś jeszcze ich nie pobrał, warto się pośpieszyć, bo można to zrobić jeszcze tylko do jutra.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *