nju impreza

Zgarnij 50 złotych od Nju Mobile

Nju Mobile ostatnio nie zaskakuje ilością promocji, zwłaszcza gdy porówna się to z tym co było kiedyś, jednak ciągle można wyłapać bardzo ciekawe oferty. Chociażby aktualna promocja od Nju Mobile jest naprawdę ciekawa. Do 30 października trwa promocja „nju funduje imprezę”, dzięki której za nową aktywację numeru będzie można zgarnąć 50 złotych w gotówce do wypłaty z bankomatu, zaś gdy doda się do tego, że w Nju Mobile istnieje możliwość zerwania umowy bez jakichkolwiek konsekwencji to w zasadzie można to bezproblemowo zrobić zaraz po jej podpisaniu.

Jak zyskać 50 złotych z Nju Mobile?

Żeby otrzymać 50 złotych tak naprawdę nie trzeba się specjalnie wysilać. Wystarczy, że w okresie od 24 do 30 października złoży się zamówienie na dedykowanej stronie promocji, a później gdy odwiedzi Was kurier to podpiszecie umowę z operatorem. Trzeba również pamiętać o tym, żeby zarejestrować numer zamówienia na stronie promocji. Jeżeli spełnicie te proste warunki to w ciągu 14 dni od daty rozpoczęcia świadczenia usług dostaniecie SMS’a z danymi do wypłaty środków z bankomatu. Trzeba również dodać, iż bankomat nie może należeć do innej sieci niż HalCash. Dane do wypłaty 50 złotych nagrody będą ważne przez okres 30 dni od otrzymania ich. Warto pamiętać, że oferta ma swoje limity, ponieważ z promocji jedna osoba może skorzystać tylko raz. Ponadto promocja „Nju funduje imprezę” w żaden sposób nie łączy się z innym promocjami.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Jak zyskać 50 złotych bez ponoszenia zbędnych kosztów?

Osoby, którym nie zależy na tym, żeby korzystać z oferty Nju Mobile mogą w bardzo szybki sposób wypowiedzieć umowy. Najlepszym sposobem na wypowiedzenie takiej umowy jest przeniesienie numeru do innego operatora, ponieważ w takiej sytuacji to on załatwi za Was wszystkie papierkowe sprawy. Gdy zdecydujecie się na taką opcję będziecie musieli poczekać 30 dni i przez ten czas uiścić 9 złotych, czyli miesięczny abonament w Nju Mobile. Dzięki czemu w bardzo prosty sposób można zyskać, aż 41 złotych. Trzeba być uważnym podczas przenoszenia numeru i zrobić to jak najszybciej, aby Nju nie podliczył dwóch miesięcy. Chociaż z drugiej strony warto się zastanowić nad tym czy nie lepiej skorzystać z oferty Nju, która na tle innych ciągle jest bardzo atrakcyjna.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 50 złotych od Nju Mobile został opublikowany dnia 28 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *