iphone-410314_1280

Zgarnij 50 złotych na zakupy od Nju Mobile

Z dniem 6 listopada 2014 roku wystartowała promocja sieci nju mobile, „nju mobile na agito.pl”, dzięki czemu osoby, które podpiszą umowę na nowy numer w ofercie nju z rachunkiem będą otrzymają eKartę, dzięki której będzie można dokonać zakupów na kwotę 50 złotych w sklepie internetowym agito.pl. Od daty otrzymania pierwszej faktury otrzymacie kod w ciągu 14 dni. Oferta promocyjna od nju mobile, czyli „nju mobile na agito.pl” będzie trwać jeszcze do 30 listopada, dlatego warto już teraz szybko podjąć decyzję. Ważność eKarty zakończy się dopiero pod koniec 2014 roku.

Aby otrzymać eKartę należy:

  • Złożyć zamówienie na nju z rachunkiem, które możecie znaleźć na oficjalnej stronie nju mobile.  Możecie to zrobić na dwa sposoby, zamawiając ofertę z rachunkiem, albo przenosząc numer. Dodatkowo pamiętajcie o tym, aby wybrać e-fakturę, poneiważ w innym razie będziecie zmuszeni do zapłacenia 200 złotych.
  • Następnie otrzymany numer zamówienia trzeba wpisać na stronie promocji. 

Wszystkie osoby, które są zainteresowane promocją powinny pamiętać o tym, że umowę w nju mobile może zostać zerwana dosłownie w każdym momencie i nie będziecie z tego tytułu ponosić żadnej odpowiedzialności, możecie to nawet zrobić w zasadzie od razu po tym jak numer zostanie aktywowany. Najłatwiejszym sposobem, aby to zrobić jest po prostu przeniesienie numeru do innego operatora, ponieważ to on zajmuje się wszystkimi sprawami, którymi w innym przypadku musielibyście zająć się Wy sami. Robiąc to odpowiednio szybko w wielu przypadkach można uniknąć jakiejkolwiek faktury, zaś najgorszy z możliwych scenariuszy również nie jest taki straszny, ponieważ zakłada, że będziecie zmuszeni do zapłaty co najwyżej 9 złotych, ponieważ tyle wynosi najmniejszy abonament. Co jest jednoznaczne z tym, że w bardzo łatwy sposób można zyskać nagrodę, bez ponoszenia prawie żadnych kosztów.

Warto jednak zapamiętać, że w przypadku tej promocji lepiej chwilę poczekać z zamknięciem, aż otrzymacie eKartę do swojej ręki, ponieważ w regulaminie można przeczytać punkt następujący:

§ 2 Odbiór e-Karty

13. e-Karta zostanie wysłana Abonentowi w terminie 14 (czternastu dni kalendarzowych od daty otrzymania pierwszej faktury za usługi telekomunikacyjne świadczone na zakupionym w ramach Promocji numerze w ofercie „nju z rachunkiem” na adres e-mail podany przy zakupie oferty (zgodnie z Regulaminem zakupów w sklepie internetowym nju mobile, Warunkiem otrzymania e-Karty jest utrzymanie aktywnego numeru uruchomionego w ramach Promocji i brak dyspozycji jego wyłączenia na dzień wysyłki e-Karty.

Co nie zmienia faktu, że i tak w tej sytuacji jesteście na wygranej pozycji, ponieważ zyskacie 50 złotych, w zamian za jedyne 9 złotych. Ostatnim czasem ofert promocyjnych od nju mobile pojawia się bardzo dużo, mogliście o nich przeczytać chociażby w innych wpisach na blogu Grosz w Kieszeni, kiedy to został dodany wpis o najgłośniejszej promocji od Nju Mobile, albo o tym jak można w łatwy sposób zyskać 50 złotych. Każdy abonament w teorii może skorzystać tylko z jednej promocji, jednak nigdzie nie jest napisane, że nie można zamknąć rachunku z jedną promocją, żeby założyć kolejnego z kolejną promocją. W taki sposób zyskacie naprawdę sporo, ponieważ możecie ugrać, aż 3 promocje, a w zasadzie maksymalny łączny koszt wyniesie Was 27 złotych.

Artykuł z ofertą Zgarnij 50 złotych na zakupy od Nju Mobile został opublikowany dnia 12 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *