lokata bankowa

Zgarnij 50 złotych na 4% lokacie bezkarnej Aviva!

Jakiś czas temu mogliście przeczytać na blogu o polisolokacie, która jest oprocentowana na 5,5% w skali roku w Centrum Finansów Aviva. Tym razem Aviva również wysunęła bardzo atrakcyjną ofertę, która może i nie jest tak wysoko oprocentowana, to jednak ma swoje zalety, dzięki którym warto z niej skorzystać. Wynika to z tego, że choć oprocentowanie jest niższe to jednak za skorzystanie z tej lokaty można zyskać dodatkowe bonusy pieniężne, dzięki którym oferta staje się bardziej atrakcyjna. Oczywiście tak jak to bywało w przypadku innych ofert z bonusami, tak samo i tutaj trzeba założyć konto korzystając ze specjalnie do tego zaprojektowanej strony internetowej.

Jak wygląda oferta?

Na samym początku warto zwrócić uwagę na to, że każda osoba, która założy lokatę w tym banku będzie miała możliwość, aby zerwać ją w dosłownie każdym momencie, zachowując przy tym odsetki. Jeżeli chodzi o okres trwania lokaty to wynosi on tutaj 3 miesiące, co jest raczej dosyć standardowe. Inaczej jednak prezentuje się kwestia związana z depozytem, ponieważ minimalna kwota, którą można tutaj ulokować wynosi 5 000 złotych, zaś maksymalna kwota jest czterokrotnie większa od minimalnej i wynosi 20 000 złotych.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Ponadto Aviva reklamuje swoją ofertę tym, że można na niej zyskać 50 złotych. Otrzymany kupon można zrealizować w momencie zawierania umowy ubezpieczenia z Aviva Towarzystwem Ubezpieczeń Ogólnych S.A., która dotyczyć można komunikacji, podróży, mieszkania, bądź domu, korzystając z pośrednictwa kanału direct, albo biur Centrum Finansów Aviva.

Tak samo jak to miało miejsce w przypadku poprzedniej oferty, tak również i tutaj założyć ją można jedynie w oddziałach. Po zostawieniu namiarów na siebie zadzwoni do Was konsultant, aby umówić z Wami wizytę. Jak na razie lista placówek, z których można skorzystać prezentuje się w sposób następujący:

  • Gdynia
  • Łódź
  • Poznań
  • Szczecin
  • Warszawa
  • Wrocław

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 50 złotych na 4% lokacie bezkarnej Aviva! został opublikowany dnia 6 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *