taniej z allegro

Zgarnij 50 zł zniżek od serwisu Allegro!

Aktualnie trwa promocja firmy Allegro, w który za zakupy przy użyciu aplikacji mobilnej można zgarnąć 20 złotych rabatu na dokonanie kolejnych transakcji w tymże serwisie. Jednak jak się okazuje nie jest to wszystko co oferuje serwis Allegro. Ponieważ oprócz oficjalnej promocji. Firma Allegro wysyła również kody o wartości nawet 50 złotych, na maile!

Co zrobić, żeby zgarnąć 20 złotych?

Jeżeli chcecie zgarnąć 20 złotych w promocji Allegro musicie dokonać zakupu w serwisie Allegro, korzystając z aplikacji mobilnej. Transakcja może być dokonana na dowolną kwotę. Jednak trzeba skorzystać z opcji „Kup teraz”. Po dokonaniu wystarczy otworzyć zakładkę w aplikacji „Moje Allegro”, przejść do zakładki „Moje kupony” i odebrać kupon o wysokości 20 złotych. Żeby skorzystać z tego kuponu trzeba zrobić zakupy na kwotę minimum 100 złotych. Zaś jako sposób płatności należy wybrać płatność przy pomocy PayU, a później wybrać dostępny kupon. Sam rabat obniży ostateczną cenę dokonanych przez Was zakupów.

Co zrobić, żeby zyskać 50 złotych?

Żeby zyskać 50 złotych tak naprawdę trzeba wziąć udział w tejże promocji. Jeżeli ktoś z Was wziął już udział w tej promocji to warto sprawdzić swoje skrzynki mailowe. Dzięki temu będziecie mogli zakupić produkty na Allegro o 50 złotych taniej.

Promocja trwała do 17 sierpnia, do godziny 23:59. Do tej godziny allegro wydawało kupony, których ważność wynosi 7 dni. Jednak kolejna pula kuponów już wkrótce.

Artykuł z ofertą Zgarnij 50 zł zniżek od serwisu Allegro! został opublikowany dnia 22 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *