twoja lokata ii

Zgarnij 4% na nowej Twojej Lokacie II w Getin Bank!

Getin Bank oferuje już kolejną promocję. Niektórzy mogliby wręcz powiedzieć, że rzuca promocjami jak z rękawa. Na tle konkurencji oferty Getin Banku wyglądają naprawdę ciekawie. Większość promocji wypuszczanych przez ten bank jest naprawdę bardzo dopracowanymi ofertami, które zasługują na większą dozę uwagę ze strony potencjalnych klientów. Dlatego też aktualnie Getin Bank oferuje również ciekawą promocję, w której po spełnieniu odpowiednich warunków można osiągnąć 4% na swojej lokacie. Chociaż warto zauważyć, że standardowo oferuje ona jedynie 3,5%. Dlatego warto przyjrzeć się temu co oferuje w swojej nowej ofercie Getin Bank.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zgarnąć 4% na Twojej Lokacie II?

Twoja Lokata II

Twoja Lokata II

Na początku trzeba zdać sobie sprawę z tego, że wiadomym jest, iż założenie konta jest wymagane. Dlatego tego tematu poruszać nie trzeba. Mimo wszystko jeżeli znajdują się osoby, które oczekują znacznie więcej po tej lokacie i chcą osiągnąć na niej 4% to muszą spełnić następujące warunki:

  • Posiadać lub otworzyć nowe konto w Getin Bank i utrzymać je minimum przez okres pół roku. Ten okres jest równoznaczny z okresem trwania lokaty. Na szczęście nie trzeba tutaj tak jak w przypadku innych banków posiadać konto przez okres dłuższy, niżeli trwa sama promocja. Często się również zdarza, że w przypadku wypowiedzenia umowy wcześniej trzeba płacić niebotyczne kary. Na szczęście tutaj tego nie ma.
  • Posiadać lubo otworzyć rachunek oszczędnościowych i tak samo jak w pierwszym punkcie, posiadać go przez okres sześciu miesięcy.
  • Dokonywać minimum 5 przelewów o wysokości 1000 złotych, w każdym miesiącu trwania tej lokaty.
  • Na sam koniec dokonywać transakcji przy użyciu karty na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie.

Co jeszcze warto wiedzieć o Twojej Lokacie II?

Jasno i klarownie widać, że wymagania nie są specjalnie wygórowane. Wiadomym jest, że nie jest to coś niesamowitego. Jednak stosunek zaangażowania do zysków jest w przypadku tej lokaty na bardzo optymalnym poziomie. Konkurencyjne oferty często oferują znacznie gorsze warunki za takie samo oprocentowanie. Mimo wszystko tak jak wszędzie, tak jak i w tym przypadku jest również mały haczyk. Minimalna kwota w przypadku oprocentowania 3,5% jak i 4% wynosi jedynie 500 złotych. Jednakże osoby, które chcą podwyższyć swoje oprocentowanie do tych 4% muszą pogodzić się z faktem, że nie będą mogły wpłacać nieograniczonych sum pieniędzy. Jeżeli chcecie ulokować swoje pieniądze na 4% lokacie to waszym ograniczeniem jest suma w wysokości 50 tysięcy złotych. Zapewne tego typu lokata może spodobać się osobom, dla których 50 tysięcy złotych to wystarczająca suma pieniędzy do zalokowania. Zważywszy na to, że nie ma tutaj większych haczyków, czy umów z dziwnymi warunkami.


 

Artykuł z ofertą Zgarnij 4% na nowej Twojej Lokacie II w Getin Bank! został opublikowany dnia 28 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *