aktywna karta

Zgarnij 300 złotych premii z Getin Bank!

Getin Bank atakuje znowu pełną parą. W ostatnim czasie widać zdecydowaną aktywność tegoż, że banku. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju oferty promocyjne. Tym razem warunki promocyjne są wręcz banalne. Jednak jeżeli chodzi o Getin Bank to nie jest to nic dziwnego. Zazwyczaj oferuje on dosyć proste warunki umowy. Jeżeli jesteś zainteresowany tym jak można zyskać 300 złotych premii z Getin Bank to tak naprawdę wystarczy, że będziesz w sposób aktywny korzystał ze swojej karty, która zostanie dołączona Ci do konta w Getin Bank. Aktywne korzystanie ma obejmować nie dłużej niż 6 miesięcy. Jednak co to dokładne znaczy aktywne korzystanie z karty?

Jakie są warunki umowy Getin Bank?

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Żeby zdobyć premię za korzystanie z konta to każdego miesiąca trzeba wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty, na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po wykonaniu tych 5 transakcji otrzyma się 50 złotych. Z racji tego, że okres promocji to dokładnie 6 miesięcy to łącznie można otrzymać kwotę w wysokości 300 złotych. Jednak oferta ma również swoje wady. Ponieważ promocja Aktywna Karta wymusza na klientach posiadanie konta przez okres 24 miesięcy. Dwa lata funkcjonowania konta, za pół roku promocji. W innym razie wszystkie osoby, które wcześniej zrezygnują będą zmuszone do tego, aby najzwyczajniej oddać kwotę otrzymanej przez bank premii.

Kto może wziąć udział w promocji Getin Bank?

Tak jak to najczęściej bywa to w promocji Aktywna Karta mogą wziąć udział jedynie nowi klienci banku, a dokładniej osoby, które po dniu 1 stycznia 2013 roku nie posiadały konta w Getin Banku. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w promocji musza pamiętać o tym, że aby skorzystać z promocji należy wpierw:

  • Złożyć „Oświadczenie o przystąpieniu do Promocji”
  • Zawrzeć umowę o utworzenie rachunku Getin Up oraz złożyć wniosek o wydanie karty debetowej do tegoż, że konta.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 300 złotych premii z Getin Bank! został opublikowany dnia 1 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *