bzwbk123

Zgarnij 210 złotych za założenie konta w BZWBK!

Od jakiegoś czasu na grouponie można znaleźć promocję konta 123 od BZWBK. Jest to podobna oferta co rok temu, jednakże premia nie jest już tak wysoka, mimo wszystko 210 złotych ciągle przykuwa uwagę. Jak to najczęściej bywa tego typu promocje nie są skierowane do wszystkich i tak samo jest też w tym przypadku. Grupa docelowa, do której kierowana jest promocja to oczywiście nowi klienci banku, a dokładniej tacy, którzy od ponad 12 miesięcy nie posiadają konta. Promocja związana z kontem 123 ma potrwać do końca lutego, jednakże kupon, który można nabyć na grouponie będzie ważny tylko i wyłącznie do końca września. Warto zwrócić również uwagę, że oferta jest limitowana, ponieważ liczba dostępnych kuponów wynosi zaledwie 500, jednak gdy zobaczy się regulamin będzie można przeczytać pewien bardzo ciekawy zapis. W regulaminie organizator zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby kuponów promocyjnych. Łatwo wywnioskować, że możliwe, iż hasło „oferta limitowana” ma jedynie zmobilizować innych do tego, żeby zakładali konta.

Jak wyglądają warunki promocji BZWBK?

Zapewne większość osób dziwi sama kwota, która jest oferowana przez ten bank, bowiem 210 złotych nie jest standardową sumą, która zazwyczaj się wygrywa. Dlatego warto przyjrzeć się wszystkim warunkom i zobaczyć jak dokładnie się to prezentuje.

  • Nagroda w wysokości 40 złotychAby zgarnąć pierwszą nagrodę to podstawowym punktem jest zawarcie umowy z bankiem dotyczącą założenia konta, do końca października, jednak później trzeba zrobić zakupy przy pomocy karty na kwotę 500 złotych. 500 złotych wydatku za 40 złotych zysku to dosyć duża różnica. Ponadto banka wymaga, żeby zostało wykonanych co najmniej 5 płatności kartą, dlatego nie ma możliwości, żebyście przykładowo poszli do sklepu z meblami i kupili sobie jakąś szafkę, niestety. Ponadto czas na zrealizowanie tego wymogu wynosi ledwo ponad miesiąc. Im wcześniej założycie konto tym więcej będziecie mieli czasu na wydanie tych pieniędzy.
  • Nagroda w wysokości 150 złotychKolejny punkt, który trzeba spełnić również nie wydaje się zbyt ciekawy. Nagroda nosi nazwę „podwojony zwrot za rachunki” i została podzielona na trzy miesiące, a każdego miesiąca można zgarnąć 50 złotych, jednak prawda jest taka, że bardzo trudno zyskać te 50 złotych. Wynika to bowiem z tego, że zwrot za rachunki jest następujący; 1% za gaz, 2% za prać oraz 3% za usługi telekomunikacyjne. Żeby zyskać 50 złotych trzeba by zebrać z tych procentów co najmniej 25 złotych. Najlepszym rozwiązaniem by było gdybyście wydali 417 złotych za opłaty telekomunikacyjne, wtedy otrzymalibyście 50 złotych. To nie wszystko, ponieważ żeby zgarnąć te 50 złotych to trzeba jeszcze zrobić coś innego, a dokładniej dokonywać co miesiąc płatności kartą na kwotę rzędu 500 złotych.
  • Nagroda w wysokości 20 złotychJak zapewne zdajecie sobie sprawę to pierwsze dwa punkty dają bonus w wysokości 190 złotych, a następne 20 złotych można zyskać w prostszy sposób, jednak żeby nie było tak różowo to tę kwotę otrzyma się w postaci vouchera, który może zostać zrealizowany w sklepach sieci Empik. Wszyscy zainteresowani, jeżeli tacy są, powinni wiedzieć, że do końca października muszą pobrać na swój telefon, albo tablet aplikację mobilną 24BZWBKMobile. Później przy pomocy tej aplikacji muszą dokonać płatności, wykonać przelew, doładować telefon, albo otworzyć lokatę mobilną.

Jak wygląda oferta banku BZWBK?

Jak zapewne sami zauważyliście prezentuje się ona, ładnie mówiąc, mało ciekawie. Z reguły BZWBK oferuje dobre promocje, jednakże te zagranie to w pewnym stopniu strzał w kolano, ponieważ w zasadzie nie ma ona żadnych plusów, a jedynie same kruczki, które mają wycisnąć z klientów jak najwięcej pieniędzy. Bank chce zachęcić nowych klientów pieniędzmi, które tak naprawdę są wręcz niemożliwe do zyskania.

Artykuł z ofertą Zgarnij 210 złotych za założenie konta w BZWBK! został opublikowany dnia 12 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *