promocja wizz nju mobile

Zgarnij 160 złotych od Nju Mobile!

Całkiem niedawno, bo raptem zaledwie kilka dni temu, sieć komórkowa – Nju Mobile zaoferowała całkowicie nową promocję. Można powiedzieć, że dla wielu osób ta oferta może okazać się naprawdę bardzo kusząca. O co tak dokładnie chodzi w nowej promocji od Nju Mobile? A no o to, że istnieje możliwość zyskania dwóch zniżek o wysokości 80 złotych na przeloty liniami Wizzair, albo zniżki do wykorzystania na pakiet wakacyjny WizzTours. Chyba nie powiecie, że nie jest to ciekawe.

Warunki promocji Nju Mobile

Teraz, tak jak i we wcześniej promocjach Nju Mobile, dana oferta jest dostępna dla każdego. Dokładniej rzecz ujmując dla nowych oraz obecnych klientów tego operatora sieci komórkowej. Jedyną rzeczą, którą tak naprawdę trzeba zrobić, żeby zyskać daną zniżkę jest złożenie wniosku o abonament w Nju Mobile, zaś później podać dodatkowo numer zamówienia na specjalnej do tego stworzonej stronie promocji. Ponadto tak jak w wielu przypadkach trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych związanych z przeprowadzaną promocją. Nic więcej nie trzeba więcej robić. Termin, w którym trzeba się zmieścić to 8 sierpnia 2014 roku.

Musicie pamiętać, że każdy uczestnik może skorzystać z promocji najwyżej dwa razy. Kupon, który się dostanie jest ważny do końca 2014 roku. Zaś otrzyma się go do 14 dni od świadczenia usług. Kod będzie dostępny na Waszym mailu, którego podaliście przy składaniu zamówienia.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie promocji, a wszelkie informacje są w dokładny sposób opisane w regulaminie promocji.

Abonament to nie problem

Jeżeli boicie się wzięcia abonamentu od operatora sieci Nju Mobile, ze względu na jakieś mityczne zobowiązania. To musicie wiedzieć, że taki problem tak naprawdę nie istnieje, ponieważ umowa z Nju Mobile jest zawierana na czas określony. Czyli jest to jednoznaczne z tym, że w sposób natychmiastowy możecie zerwać umowę i zapłacić jedynie minimalny abonament rzędu 9 złotych.

Czy zniżka od Nju Mobile nie jest za mała?

Wielu osobom może się wydawać, że podwójna zniżka po 80 złotych, na loty to wcale nie jest jakaś specjalna suma pieniędzy, a jedynie skromny dodatek. Jednakże trzeba wziąć pod uwagę to, że w systemie przewoźnika Wizzair jest naprawdę sporo, bardzo tanich lotów. W wielu przypadkach te loty kosztują mniej więcej coś około 100 złotych. Jest to cena bez uwzględnienia promocji. Wystarczy być członkiem Wizz Discount Club, a już można cieszyć się tak tanimi lotami.

loty

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Zgarnij 160 złotych od Nju Mobile! został opublikowany dnia 31 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *