happy groupon

Zgarnij 120 złotych za Lokatę Happy

Serwis groupon dziś rano opublikował ofertę, w której za założenie Lokaty Happy można zgarnąć, aż 120 złotych bonusu! Nie ma co jednak popadać w zbytni entuzjazm, ponieważ otrzymanej kwoty nie dostanie się w gotówce. Pieniądze, które otrzyma się za założenie lokaty będzie trzeba wykorzystać w serwisie groupon.pl.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać 120 złotych?

Aby skorzystać z tej oferty trzeba na samym początku wejść na stronę grouponu. Następnym krokiem, który trzeba uczynić, aby móc odebrać 120 złotych bonusu jest wejście na promocyjną stronę oferty  i wpisanie tam kodu, dzięki któremu będziecie mogli go wykorzystać do założenia lokaty. Żebyście mogli otrzymać premię musicie otworzyć lokaty, a następnie zasilić ją kwotą minimum 1000 złotych, do dnia 30 listopada 2014 roku. Premia zostanie Wam następnie wypłacona do 21 dnia następnego miesiąca.

Pamiętajcie o tym, że Lokata Happy jest tylko jednorazowa. Osoby, które posiadają już dostęp do bankowości elektronicznej Idea Bank nie będą mogły założyć tej lokaty. Jeżeli zaś ciągle macie możliwość skorzystania z tej oferty to musicie pamiętać o tym, że maksymalny depozyt wynosi tutaj 10 tysięcy złotych, okres trwania to 3 miesiące, a oprocentowanie w skali roku to 5%. Warto też zauważyć, że żeby korzystać z tej lokaty nie trzeba zakładać żadnego konta bankowego.

Artykuł z ofertą Zgarnij 120 złotych za Lokatę Happy został opublikowany dnia 7 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *