cardboard-box-389934_1280

Zaoszczędź z Allegro 55 złotych!

Z dniem 14 listopada 2014 roku wystartowała kolejna promocja od Allegro. Każdy zapewne dobrze pamięta poprzednie promocje Allegro, dzięki którym można było zyskać kupony rabatowe oscylujące na różne kwoty od 20 do 100 złotych. Tym razem dostępne są dwie promocje. Pierwsza to kupon na 20 złotych, a druga to darmowa dostawa do 25 złotych, pod warunkiem, że zapłaci się za zakupy kartą Visa. Zniżkę otrzymuje się na tych samych warunkach co wcześniej, czyli musicie dokonać zakupu za pomocą najnowszej aplikacji Allegro, która przeznaczona jest na smartfony i tablety.

Oszczędź 20 złotych

Każdy już zapewne niejednokrotnie spotkał się z tą promocją, ponieważ ostatnim czasem Allegro wręcz bombarduje tymi promocjami swoich klientów. Żeby otrzymać takowy kupon trzeba dokonać zakupów za co najmniej 50 złotych. Żeby uzyskać kupon od Allegro trzeba być posiadaczem w pełni zweryfikowanego konta w tym serwisie oraz mieć do dyspozycji urządzenie z systemem operacyjnym Android, iOS, albo Windows Phone.

Co zrobić, aby otrzymać kod rabatowy?

  • Zaloguj się do aplikacji mobilnej Allegro
  • Przejdź do menu „Moje Allegro”
  • Wybierz zakładkę „Kupony”
  • Naciśnij prostokąt z napisem „Odbierz Kupon”

Takowy kupon rabatowy będzie mógł zostać wygenerowany do 20 listopada 2014 roku. Podczas każdej edycji promocji, jedna osoba może co najwyżej raz skorzystać z kuponu. Na użycie kuponu macie 14 dni od momentu, kiedy go wygenerujecie.

Oszczędź 25 złotych na wysyłce

W sytuacji kiedy natraficie na produkt, którego wysyłka kosztuje więcej niż 20 złotych to o wiele bardziej opłacalne będzie skorzystanie z innej promocji, a dokładniej z darmowej dostawy z kartą Visa. Promocja umożliwi Wam na zaoszczędzenie nawet do 25 złotych, ponieważ tyle wynosi maksymalna kwota darmowej dostawy. Ponadto warto zwrócić uwagę, że nie ma tutaj minimalnej kwoty przedmiotu, dlatego równie dobrze możecie kupić przedmiot za 10 złotych, jak i również za tysiąc złotych. W tym pierwszym przypadku promocja okazuje się bardziej korzystna, ponieważ cena wysyłki może wynosić więcej, niż wartość samego przedmiotu.

Żeby uzyskać darmową wysyłkę do 25 złotych, w zasadzie nie trzeba nic robić, ponieważ wystarczy wybrać opcję płatności przy pomocy karty Visa, a następnie kupon od razu się Wam pojawi, podczas dokonywania płatności.

Artykuł z ofertą Zaoszczędź z Allegro 55 złotych! został opublikowany dnia 17 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *