7042

Załóż 3 miesięczną e-lokatą 4,1% z PBS Ciechanów!

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie od raptem kilku dni posiada ofertę bardzo ciekawej, zwłaszcza jak na dzisiejsze czasy, lokaty. Jest to dokładnie e-lokata miętowa, która oferuje 4,1% w skali roku na okres 3 miesięcy.

Ulokuj nawet milion złotych!

Zapewne wiele osób może sobie pomyśleć, że trzeba mieszkać w Ciechanowie, albo chociaż tam jechać aby móc skorzystać, jednak prawda jest taka, że wszystko można załatwić online. Na szczęście wszystko może zostać założone w pełni online. Warto również zauważyć, ze ten posiada pełne gwarancje BFG, więc nie trzeba się o nic martwić, ponieważ jeżeli ulokujecie tam środki do kwoty 100 tysięcy euro to będą one tam tak samo bezpieczne jak w każdym innym banku. Jeżeli chodzi o możliwość sumy ulokowanej na jednej lokacie to wynosi ona 200 tysięcy złotych. Warto również zwrócić uwagę na to, że można założyć wiele lokat, ale tylko i wyłącznie na łączną sumę jednego miliona złotych. Gdy upłynie okres umowny to lokata zostanie automatycznie odnowiona na taki sam okres i na warunkach, które będą obowiązywać w dniu rozpoczęcia kolejnego okresu umownego. W sytuacji, gdy okaże się, iż nowe warunki przestaną być dla Was tak korzystne jak poprzednie to wystarczy w takiej sytuacji zerwać warunki umowy, a pieniądze zwyczajnie do Was wrócą. Lokatę można zerwać tylko i wyłącznie przez infolinie, co dla wielu osób może być nieco problematyczne.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Załóż 3 miesięczną e-lokatą 4,1% z PBS Ciechanów! został opublikowany dnia 1 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *