lions bank

Wpłać ile chcesz na lokatę 4% w Lion’s Bank!

Przez większość czasu, każda osoba, która chciała skorzystać z lokaty Lion’s Bank musiała udać się do oddziału banku, aby to zrobić. Niestety większość osób miała z tym problem, ponieważ takich oddziałów w Polsce nie jest zbyt dużo. Ostatnio na szczęście się pozmieniało sporo rzeczy, ponieważ Lion’s Bank wypuścił całkowicie nową ofertę, a dokładniej Lokatę Welcome, którą można założyć poprzez internet. Ponadto, co jest kwestią bardzo ważną na tej lokacie oprocentowanej na 4% będziecie mogli ulokować tyle pieniędzy ile zechcecie.

Lokata Welcome dla każdego?

Lokata Welcome jest produktem flagowym od Lion’s Bank i ma pełnić rolę podobną co lokata na start w Meritum Bank, czy lokata happy w Idea Bank. W tym przypadku jest taka różnica, że lokata Welcome jest przeznaczona dla osób zamożnych, ponieważ minimalny depozyt wynosi tutaj 100 tysięcy złotych. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie ma tutaj żadnego górnego ograniczenia. Osobom, którym zależy na jak najbezpieczniejszym lokowaniu pieniędzy trzeba przypomnieć, że do kwoty 100 tysięcy euro lokata ta posiada gwarancję Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Kolejnym interesującym aspektem jest to, że iż lokata Welcome przeznaczona jest dla nowych klientów bankowości elektronicznej Lion’s Bank. Co za tym idzie wszystkie te osoby, które nie korzystały wcześniej z bankowości elektronicznej i zakładały lokaty w oddziałach banku, czyli np. klienci Lokaty Bonjour mogą również bez problemu założyć to konto.

Niestety jak to się mówi w naturze nic nie ginie, więc i tutaj z jedną dobrą wiadomością musi przyjść jedna zła, ponieważ starzy klienci banku będą musieli nieco bardziej się postarać, aby założyć sobie nowe konto, niż Ci, którzy nie posiadali do tej pory takiego konta w Lion’s Bank. W regulaminie można przeczytać, że aktualni klienci Lion’s Bank będą musieli wyrazić zgodę na to, aby nowy regulamin wszedł w życie wcześniej, niż to normalnie ma miejsce. Po czym będą musieli się udać do placówki jednego z banków, żeby podpisać umowę o bankowość elektroniczną. Jeżeli zaś chodzi o nowych klientów to oni całą umowę zawierają przez internet.

Ile razy można skorzystać z oferty?

Tak samo jak w przypadku tego typu ofert, tak rónież jest i tu, czyli z lokaty Welcome każda osoba będzie mogła skorzystać tylko i wyłącznie jeden raz. Osoby, które założą lokatę, ale jej nie opłacą również nie będą mogły ponownie jej założyć. Na szczęście opłacić lokatę można przez 14 dni.

Lokata Welcome należy do lokat odnawialnych i po zakończeniu się jej odnowi się jako lokata Bon Appetit. Warto jednak pamiętać, że nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zmienić charakter lokaty na nieodnawialny. Trzeba również zauważyć, że Lokata Welcome na takich warunkach będzie dostępna nie krócej, niż do 14 listopada 2014 roku.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Wpłać ile chcesz na lokatę 4% w Lion’s Bank! został opublikowany dnia 10 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *