lokata na koniec lata

Uniknij Lokaty 5,00%!

Idea Bank co chwila atakuje swoimi nowymi promocjami oszczędnościowymi, w których dwoi się oraz troi, aby zaoferować coś ciekawego, jednak prawda jest taka, że za dużo tutaj znaleźć nie można. Większość promocyjnych ofert od tego banku jest często gorsza, niżeli standardowe oferty, które można znaleźć w bankach konkurencyjnych, jednak najnowsza oferta banku można kolokwialnie powiedzieć, że „przechodzi ludzkie pojecie”

Najnowsza oferta banku to lokata, która oferuje 5%, z depozytem, który trwa przez 4 miesiące. Gdy wejdzie się na stronę banku to widać, ze oferta promocyjna tej lokaty widnieje tuż obok największej chluby tego banku, czyli Lokaty Happy z 5% na 3 miesiące. Mogłoby się wydawać, że 5% na 4 miesiące to bardzo ciekawa i godna uwagi oferta, jednak gdzie jest haczyk? Zresztą jaki sens miałoby tworzenie oferty, która byłaby konkurencją dla innej oferty w swoim banku, która traktowana jest jako produkt sztandarowy banku, a i tak jest tylko przeznaczony dla nowych klientów banku. Dlatego trzeba przyjrzeć się temu wszystkie zdecydowanie bliżej bo bardzo możliwe, że coś tutaj nie gra. Wiele osób może wysunąć wniosek, że Idea Bank stara się przesunąć niektórych klientów, którzy jeszcze nie zdążyli skorzystać z Lokaty Happy, na Lokatę Na Koniec Lata, która w teorii oferuje lepsze warunki, niżeli Lokata Happy wraz ze swoim bonusem promocyjnym, o którym możecie więcej przeczytać TUTAJ.

Jak wygląda oferta Lokata Na Koniec Lata?

Prawda jest taka, że Idea Bank wcale nie daje możliwości zarobienia 5% przez 4 miesiące, a tak naprawdę tylko przez kilka dni, ponieważ Lokata Na Koniec Lata jak sama nazwa wskazuje swoją ciekawą ofertę ma jedynie do 22 września, bowiem wtedy kończy się lato, a później? Później lokata spada do poziomu 3,70%. Powiedzenie, że jest to mało ciekawa oferta jest stwierdzeniem wręcz bardzo eleganckim, ponieważ oferowanie tak niskiej lokaty, stosując przy tym taki marketing to wręcz mało godziwe zagranie. Większość osób, która to zobaczy pomyśli, że jest to naprawdę coś ciekawego. Prawda jest taka,że ta oferta w zasadzie nie jest ofertą godną uwagi i większość osób nie powinna się na nią decydować. Wiele banków oferuje znacznie lepiej oprocentowaną lokatę, a ponadto nie stosują tego typu zagrywek. Tego typu zagranie to na pewno strzał w stopę. Ewidentnie można wysnuć wniosek, że Idea Bank pali się grunt pod stopami, z racji tego, że popularność ich lokaty Happy oraz bonusu jest tak duża, że zaczęli chyba odnosić straty. Jeżeli poszukujecie lokaty dla siebie, która jest wysoko oprocentowana i ma dobre warunki umowy to na pewno nie ma sensu z tego korzystać. Zwłaszcza, że rachunki oszczędnościowe są w stanie już zaproponować lepsze warunki współpracy, niż tego typu lokata.

 

Artykuł z ofertą Uniknij Lokaty 5,00%! został opublikowany dnia 23 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *