t-mobile

T-Mobile – 1GB za darmo!

Ten wpis będzie dotyczył nowej promocji oferowanej przez T-Mobile. Promocja ta dotyczy internetu na kartę. Dzięki tej promocji zyskamy 1 GB Internetu całkowicie za darmo.

Jakie są szczegóły oferty T-Mobile internet na kartę?

Żeby skorzystać z oferowanej przez T-Mobile promocji po pierwsze trzeba zakupić starter za 5 złotych, dzięki któremu zyskamy 1GB internetu, na okres jednego miesiąca całkowicie za darmo. Dzięki zakupie startera, który umożliwi korzystanie z darmowego internetu przez miesiąc zostanie w domyślny sposób aktywowana oferta internetu 1GB za 10 złotych. Dokładniej aktywuje się on po upłynięciu równego miesiąca od zakupu startera. W momencie kiedy skończy się promocja darmowego internetu. Operator domyślnie aktywuje płatny internet, z racji tego, że jeżeli klient korzysta i nie zdezaktywował to znaczy, że jest zadowolony z usługi. Dlatego, jeżeli coś Wam nie będzie pasował to zdezaktywujcie, bo inaczej pobierze Wam pieniądze z Waszego konta. Pakiet ten będzie przedłużony wraz z nadejściem kolejnych miesięcy, jeżeli nie zostanie wyłączony. Ponadto jeżeli nie chcecie, aby konto Wam się zdezaktywowało to możecie skorzystać z usługi Rok Ważności konta, wtedy aktywność konta będzie automatycznie się przedłużało na okres 30 dni, w cenie 3 złotych, za miesiąc. Nie będziecie mieli potrzeby dodatkowego zasilania konta, w celu utrzymania jego ważności.

Jakie są ceny w T-Mobile na kartę?

Ceny w T-Mobile wyglądają w sposób następujący:

  • 29 gr za minutę rozmowy
  • 14 gr za SMS
  • 28 gr za MMS

Jakie są dostępne pakiety danych w T-Mobile?

Istnieje kilka możliwych pakietów danych do wykupienia w T-Mobile, a dokładniej jest ich na dzień dzisiejszy cztery. Pierwszym z nich kosztuje zaledwie 2 złote, jednakże oferuje jedynie 250 MB internetu, który jest ważny przez okres 24 godzin. Jest to dobra inwestycja dla osób, które nie korzystają z internetu w telefonie, a jedynie raz na jakiś czas potrzebują go aktywować. Chociażby, gdy są w jakieś podróży, albo aktualnie nie mają go w swoim mieszkaniu, w wyniku jakichś problemów technicznych. Jednak kupowanie takiego pakietu codziennie jest zdecydowanie nieopłacalne.

Kolejne pakiety prezentują się zdecydowanie lepiej. Zwłaszcza dla osób, które często używają internetu w telefonie.

Opisywany już wcześniej internet 1GB, w cenie 10 złotych na miesiąc jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie doładowują zbytnio telefonu, a lubią mieć w miarę stały kontakt z internetem. Jednakże osoby, które posiadają większe aktywa finansowe, a ponadto w bardzo duży sposób używają internetu to polecane są inne, bardziej wydajne i bardziej ekonomiczne pakiety. Zależnie od indywidualnych zapotrzebować poleca się pakiet internetu 3GB, albo 6GB. Internet 3GB kosztuje 20 złotych, zaś 6GB 30 złotych. Oba pakiety są dostępne przez okres 30 dni.

Informacje
Internet 250 MB na dzień
Internet 1 GB
Internet 3 GB
Internet 6 GB
Cena pakietu 2 zł 10 zł 20 zł 30 zł
Ważność pakietu 1 dzień 30 dni 30 dni 30 dni
Aktywacja usługi kodem *100*863# *100*862# *100*861# *100*860#
Sprawedzenie usługi kodem *100*863*1# *100*862*1# *100*861*1# *100*860*1#
Dezaktywacja usługi kodem *100*863*2# *100*862*2# *100*861*2# *100*860*2#

Jakie są dodatkowe oferty od T-Mobile?

Poza internet T-Mobile oferuje również swoim klientom inne równie ciekawe, tańsze rozwiązania.

  • 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah
  • 0 zł za SMSy do wszystkich

 

Artykuł z ofertą T-Mobile – 1GB za darmo! został opublikowany dnia 31 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *