smartlokata

Smart Lokata 4,3% do 10 tysięcy!

Lokata startowa od Smart Bank to w zasadzie niemałe zaskoczenie, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę bardzo duży wzrost stóp procentowych. Nie jest to tak atrakcyjna oferta jak np. Lokata Happy, czy Lokata w Meritum, ale mimo wszystko jest to naprawdę niezła oferta. Warto jednak na samym początku zwrócić uwagę na mały haczyk, ponieważ będzie można zgarnąć 4,3%, ale pod jednym warunkiem, że środki, które się ulokuje nie będą wynosić powyżej 10 tysięcy złotych i będą ulokowane tylko na miesiąc.

Jak prezentuje się oferta Smart Lokaty?

Nie ma co załamywać jednak rąk, ponieważ nadal nie jest to taka zła oferta. Bank oferuje jeszcze dwie inne opcje, dla osób, które chcą ulokować swoje pieniądze na dłużej jest jeszcze opcja lokaty w wersji dwumiesięcznej, albo trzymiesięcznej. Pierwsza alternatywa oferuje oprocentowanie na poziomie 4,2%, a druga relatywnie mniejsze czyli 4,1%. Poza samą lokatą istnieje również możliwość założenia Smart Konta oszczędnościowego, które na dzień dzisiejszy oferuje 4% w skali roku do 50 tysięcy złotych, chociaż zdając sobie sprawę z tego, że niedawno zostało obniżone stopy procentowe zapewne w niedługim czasie oferta może ulec dużej zmianie.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Kto może skorzystać z lokaty w Smart Bank?

Oferty na start mają to do siebie, że są skierowane tylko i wyłącznie do nowych klientów banku, a co za tym idzie można założyć tylko jedną lokatę i to wyłącznie podczas pierwszego zakładania depozytu, używając przy tym portalu SMARTLokaty Online.

Nie jest to lokata, która należy do najlepszych pod słońcem, zważywszy że konkurencja ciągle prężnie działa i jak na razie Meritum Bank i Idea Bank nie obniżyły swoich stóp procentowych. Chociaż oferta promocyjna Idea Bank, w której można było zgarnąć 50 złotych bonusu się już skończyła, to jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że Meritum ciągle funkcjonuje, chociaż już niedługo. Widać, że Meritum powoli „zwija interes”, dlatego jeżeli chcecie założyć jakąś dobrą lokatę krótkoterminową to zdecydujcie się na Meritum, a jeżeli już nie macie innej alternatywy to możecie pomyśleć o Smart Lokacie.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Smart Lokata 4,3% do 10 tysięcy! został opublikowany dnia 16 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Nie wiem jakie opinie ma ten bank u innych – dla mnie jest to prawie parabank. Założyłem lokatę na powitanie,wpłacają—c niemałe pieniądze – gwoli wyjaśnienia wpłata deklarowanej kwoty aktywuje lokatę,innych opcji nazwijmy to „złotówkowych” brak. Kolejnym krokiem powinno być przesłanie przez bank maila potwierdzającego z numerem klienta,hasłem itp.Cisza…. Przerwałem ją dopiero ja sam – poprzez kontakt z infolinią. Kolejna trauma – pierwsze oczekiwanie to blisko 15 minut czekania,lektor wygłasza co chwila rewelacyjną dla nas informację iż „jesteśmy pierwsi w kolejce”. Jesteśmy na tym zaszczytnym miejscu przez kwadrans,po czym lektor zmienia zdanie i oznajmia iż „infolinia jest nieczynna,przeprasza—my”. Wściekły zmieniam numer na ten dla telefonów komórkowych – tym razem 10 minut jestem pierwszy w kolejce. Po czym zgłasza się konsultant – po przedstawieniu sprawy informuje mnie iż sprawa zostanie załatwiona,ale nie dzisiaj,bo kolega który się tym zajmuje poszedł do domu,ale on przekaże sprawę kolegom. Do dnia dzisiejszego brak efektów działania konsultanta. Wobec takiej amatorszczyzny wysłałem maila do wyższej instancji – efekt identyczny czyli zero całkowite. Dlatego dzisiaj przystępuję do pisania skargi na działania banku do Komisji Nadzoru Finansowego oraz Rzecznika Praw Konsumentów,wypowiadam lokatę,a Was kochani ostrzegam – omijajcie Bank Smart jeśli chcecie zachować zdrowie.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *