samsung-galaxy-tab3-lite-za-karte-w-citi-banku

Otrzymaj tablet Samsung Galaxy Tab za kartę Citibank

Po raz kolejny Citibank zachęca osoby, które jeszcze nie mają ich karty do wyrobienia jej oferując im za to oraz spełnienie kilku innych warunków możliwość zyskania tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Tego typu promocje można znaleźć w serwisie GRUPER.PL. W porównaniu z poprzednią promocją, w której Citibank zachęcał swoich klientów do wyrobienia karty, niemal nic się nie zmieniło. Nadal wszystko jest proste i klarowne.

Kto może dostać tablet?

Liczba tabletów jest ograniczona do 750 osób, dlatego jeżeli zależy nam na zyskaniu dodatkowego gadżetu trzeba się nieco pośpieszyć. Ponadto, żeby skorzystać z promocji trzeba zakupić na gruperze kupon o wartości 5 zł. Do kupienia jest 1500 kuponów, lecz jedynie 750 osób zyska nagrodę. Dlatego warto być ostrożnym. Kupony mają być do nabycia do 25 lipca 2014, jeżeli w ogóle zdąża tak długo się utrzymać. Kolejnym warunkiem jakim trzeba spełnić to bycie nowym klientem banku, który od 1 stycznia 2012 roku nie posiadał żadnej karty kredytowej tego banku. Każdy uczestnik na złożenie wniosku internetowe związanego z promocją będzie miał czas do 31 lipca 2014.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

Warunków jest kilka i są one bardzo proste. Po złożeniu wniosku trzeba będzie dostać pozytywną odpowiedź związaną z decyzją kredytową, po czym w nasze ręce zostanie dostarczona karta. Żeby dostać pozytywny odzew trzeba dostarczyć do banku dokument potwierdzający, że posiadamy dochody netto w wysokości minimum 1200 złotych. Po otrzymaniu karty i złożeniu wcześniejszego podpisu na umowie z bankiem. Nowi klienci będą mieli 30 dni na dokonanie transakcji, przy użyciu tej właśnie, nowej karty, na kwotę wynoszącą 500 zł. Ponadto w ciągu miesiąca od daty podpisania, będą musieli zalogować się minimum raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online. Ponadto każda osoba, która weźmie udział w promocji jest zwolniona z opłaty rocznej za kartę, przy swoim pierwszym roku użytkowania.

Kiedy zostanie dostarczona nagroda?

Jeżeli uda nam się spełnić wszystkie warunki i zrobić zakupy na kwotę 500 zł, nagroda powinna zostać wysłana w ciągu następnego miesiąca.


 

Artykuł z ofertą Otrzymaj tablet Samsung Galaxy Tab za kartę Citibank został opublikowany dnia 22 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *