justice-423446_1280

Pośpiesz się, a zyskasz pieniądze od Inteligo!

Czas, w którym zakłada się konto bardzo często ma wielkie znaczenie, ponieważ to właśnie dzięki temu można zyskać bardzo wiele, zwłaszcza w momencie kiedy trwa jakaś świetna promocja, które bardzo często ma wiele ograniczeń czasowych. Z tego zapewne każdy sobie zdaje sprawę, jednak czy ważne jest to kiedy zakłada się konto podczas takiej promocji? Jak się okazuje to również ma spore znaczenie, ponieważ dzięki temu można zarobić sporą sumkę pieniędzy.

W tym przypadku mowa tutaj konkretnie o VII edycji programu poleceń, który trwa w Inteligo, dzięki któremu polecający może zarobić 50 złotych, zaś osoba polecana 100 złotych. Wiele osób może powiedzieć, że nie jest to coś nowego, ponieważ mogliście o tym przeczytać już jakiś czas temu na blogu Grosz w Kieszeni, a dokładniej we wrześniu, ale mimo wszystko warto omówić ten temat w sposób jak najbardziej skrupulatny. Znaczna większość klientów decyduje się na to, aby po założeniu tego konta i zapłaceniu kartą 200 złotych, zamknąć konto i wziąć swój bonus w wysokości 100 złotych. Większość z nas i tak wydaje pieniądze obojętnie jaką to kartą zrobi, dlatego zdecydowanie lepiej jest wziąć taką kartą, która zaoferuje najlepszy zwrot. Tak wysokiego cashbacku, czyli na poziomie, aż 50% nie spotka się w zasadzie nigdzie indziej. Wystarczy wydać 200 złotych, żeby zyskać 100. Najczęściej nowi klienci po tym, gdy zgarną bonus zamykają konto, ponieważ premia wypłacana jest w zasadzie od ręki.

Doświadczenie jednak pokazuje, że wcale nie warto decydować się na zamknięcie konta, ponieważ osoby, które założyły konto w Inteligo mogą liczyć na jeszcze bardziej korzystny program poleceń. Dlatego jeżeli macie zamiar złożyć dyspozycję o anulowanie konta z Inteligo zastanówcie się nad tym czy nie warto się jednak z tym wstrzymać. Aktualnie już od września trwa program poleceń, a jest to już VII edycja. Zakończy się ona na końcu listopada i istnieje naprawdę bardzo duże prawdopodobieństwo, że już na początku grudnia rozpocznie się nowa, czyli już VIII edycja tego programu, która będzie trwać, aż do lutego 2015 roku.

Co za tym idzie wniosek wysuwa się w miarę prosty, ponieważ mało to, że pozwoli to zarobić Wam 100 złotych to dodatkowo będziecie mogli od następnego miesiąca wziąć udział w całkowicie nowym programie poleceń. Na tle innych programów poleceń Inteligo bardzo się tutaj wybija, ponieważ tak jak to w innych bankach można dostrzec, że premiowany jest jedynie polecający, albo bank stawia jakieś ograniczenia, to w tym przypadku tego nie ma. Co najważniejsze Inteligo nie tylko nie daje ograniczeń, ale poza tym premiuje najbardziej aktywnych uczestników promocji, w taki sposób:

  • Pierwsze miejsce – 1000 złotych
  • Drugie miejsce – 600 złotych
  • Trzecie miejsce – 300 złotych

Co za tym idzie Inteligo daje możliwość, aby zyskać potrójny zarobek. Pierwszy z nich czyli 100 złotych za skorzystanie z polecenia, 50 złotych za każdego polecone, a poza tym bonus za jak największą aktywność. W poprzedniej edycji programu poleceń, zwycięzca poza premią zarobił dodatkową kwotę na łączną sumę ponad 2450 złotych. Można spokojnie wysnuć wniosek, że Inteligo jest w tym przypadku wręcz wzorem do naśladowania dla innych banków, zwłaszcza jeżeli chodzi o tworzenie bardzo dobrych programów poleceń. Oferta jest naprawdę świetna i jeżeli wcześniej nie posiadałeś konta, a chciałbyś nieco zarobić powinieneś przemyśleć to.

Jak zamknąć konto w Inteligo?

Warto również zwrócić uwagę na to, że w przypadku tego konta naprawdę nie spotkacie się z żadnymi haczykami, albo ukrytymi opłatami. Zamknięcie konta jest jednak nie jest tutaj, aż takie proste. Chociaż nie ma co się zbytnio martwić o to, ponieważ tak jak na początku mogliście przeczytać warto jednak z tym poczekać. Jeżeli nadejdzie moment, w którym będziecie chcieli zamknąć konto główne będziecie musieli wysłać dokument papierowy, a wynika to z tego, że bank musi zweryfikować Wasz podpis, ponieważ jest to ostateczne zamknięcie konta. Wszystkie informacje związane z zamknięciem głównego rachunku możecie znaleźć na stronie inteligo, można ją również uzyskać na infolinii.

Artykuł z ofertą Pośpiesz się, a zyskasz pieniądze od Inteligo! został opublikowany dnia 13 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *