credit agricole

Płać kartą i wygrywaj z Credit Agricole!

Banki na wiele różnych sposób starają się zachęcić klientów do tego aby w sposób jak najbardziej aktywny korzystali oni z kart płatniczych. Cel jest w tym bardzo prosty, ponieważ przy każdej dokonanej przez klienta transakcji bank na tym zarabia, jednak kiedy okaże się, że klient również może na tym zarobić to dlaczego miałby nie zainteresować się taką ofertą? Zdecydowanie lepiej jest płacić kartą, jeżeli dostaje się za to coś w zamian, niżeli gotówką, nie mając z tego nic.

Co jakiś czas można zauważyć, że na rynku pojawiają się przeróżnej maści oferty, które są związane w głównej mierze z bonusami za dokonywanie płatności przy pomocy karty. Jakiś czas temu można było dostrzec promocję od BZWBK, w której zdobywca głównej nagrody mógł cieszyć się nowym Audi A3 Sportback. Tym razem sytuacja jest nieco inna, ponieważ dotyczy ona jedynie kart kredytowych od Credit Agricole. Promocja rozpoczęła się już jakiś czas temu, ponieważ 03 listopada, a kończy się 1 lutego 2015 roku, więc zostało jeszcze trochę czasu. Warto wspomnieć tutaj o nagrodzie, a jest ona nie mała. Wygrać można kilka nagród chociażby sprzęt Apple, albo nagrody pieniężne. Nagród pieniężny jest również kilka rodzai, a najwięcej można zyskać 15 tysięcy złotych.

Jeżeli chcecie wygrać sprzęt marki Apple będziecie musieli wykazać się dużą aktywnością, ponieważ nagrody są przeznaczone dla najbardziej aktywnych użytkowników, którzy w danym tygodniu będą mogli pochwalić się największą liczbą dokonanych transakcji przy użyciu karty, o kwocie od minimum 20 złotych.

Każdy miesiąc to inne nagrody. Na każdy tydzień listopada przeznaczony do zgarnięcia jest jeden z trzech telefonów iPhone 5S, zaś w każdym tygodniu grudnia będzie można zgarnąć jeden z trzech odtwarzaczy iPod touch. Jeżeli zaś chodzi o to jak będzie to wyglądać w styczniu to w tym miesiącu osoby, które będą brały udział w losowaniu będą mogły wygrać w ciągu tygodnia jednego z trzech iPadów mini.

Runda finałowa będzie wyglądać jednak nieco inaczej, ponieważ zostaną nagrodzone w niej te osoby, które wykażą się najbardziej kreatywnymi odpowiedziami na pytanie:

„Jaki jest Twój przepis na udane zakupy?”

Odpowiedź może zostać udzielona przy użyciu maksymalnie 320 znaków. Każdy ze zwycięzców otrzyma w rundzie finałowej nagrodę pieniężną, jednak warunkiem jej otrzymania jest to, że przez cały okres trwania konkurs musi dokonać transakcji, przy pomocy swojej karty kredytowej na łączną sumę rzędu tysiąca złotych. Zwycięzcy otrzymają kwoty w wysokości:

  • 15 tysięcy złotych
  • 10 tysięcy złotych
  • 5 tysięcy złotych
  • Tysiąc złotych x 7

Jeśli chcecie wziąć udział w tej zabawie musicie zarejestrować się na specjalnej do tego przeznaczonej stronie, wysyłając wiadomość SMS, poprzez infolinię, albo w placówce banku.

Artykuł z ofertą Płać kartą i wygrywaj z Credit Agricole! został opublikowany dnia 13 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • A jakie są haczyli w tych nagrodach? Szkoda, że banki w czasie reklamy nie przedstawiają swoich zwycięzców, jaką mam pewność, że to nie jakaś ściema?

    Ostatnio był konkurs dość podobny w PKO BP i jakaś martwa cisza nagle…

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *