calculator-453792_1280

Płać faktury i zarabiaj? Czyżby na pewno?

Coraz częściej można się spotkać z promocja, które polegają na opłacaniu rachunków. Tutaj mamy do czynienia z kolejną już akcją, która polega na promowaniu samoobsługowych punktów bankowych. Żeby przyciągnąć do nich klientów banki starają się robić to na różne sposoby. Tym razem będzie nieco inaczej niż zwykle, ponieważ promocja tutaj dotyczy Getin Point. Bank oferuje niewielki bonus, gdy ktoś się uda do Getin Point. Dlatego jeżeli nie masz po drodze to w zasadzie nie ma sensu korzystać, bo możliwe, że zapłacisz więcej za dojazd niż otrzymasz samego bonusu. Bonus od każdej faktury wynosi tutaj dwa złote. Ponadto musisz pamiętać, że przy każdym takim blankiecie musi znaleźć się kod kreskowy, dzięki czemu można go zeskanować, a należność opłaci się przelewem, albo kartą płatniczą.

Największa wadą promocji bez wątpienia jest limit bonusu, który w zasadzie jest dosyć kuriozalnym. Maksymalna kwota, którą można zyskać za skorzystanie z tej promocji to tylko 6 złotych. W regulaminie można przeczytać, że promocja trwa, aż do odwołania, czyli równie dobrze może skończyć się jutro, albo za 2 miesiące. Odwiedzanie Getin Pointu, aby dostać 6 złotych jest raczej czymś śmiesznym i nie sądzę, żeby ktoś się tym bardziej zainteresował.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Płać faktury i zarabiaj? Czyżby na pewno? został opublikowany dnia 12 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *