Onet

Pisz i zarabiaj z Onetem!

Jakiś czas temu wystartował bardzo ciekawy projekt, który skupia w okół siebie niezależnych twórców treści. Dokładniej chodzi tutaj o projekt „Autorzy Onet”. Jest to program przeznaczony dla dziennikarzy, publicystów, blogerów i innych twórców, którzy są obecni w mediach. Na stronie można przeczytać taki komunikat:

Jeżeli słowo pisane lub multimedia są dla Ciebie pasją, sposobem życia i zgromadziłeś już szerokie grono odbiorców, to przedstaw nam siebie oraz swoje publikacje.

Osoby, które chcą dołączyć do grona onetowych twórców treści wystarczy, że podadzą swoje dane oraz społecznościowe namiary. Poza tym, że kazdy autor będzie mógł podreperować swoje poczucie dumy wśród innych, ukazując swoje własne teksty na jednym z bardziej popularnych portali w Polsce to również będzie mógł liczyć na wynagrodzenie za opublikowany tekst. Kwota, którą będzie można otrzymać będzie ściśle zależna od ilości unikalnych czytelników. Każde 100 osób, które zostaną przekierowane do artykułu wygeneruje kwotę na Wasze konto rzędu 4 złotych, jednak żeby to osiągnąć to muszą być to czytelnicy pozyskani dzięki wyszukiwarce, albo stronie trzeciej.

Wszystkie osoby, które zostaną przekierowane ze strony głównej portalu onet.pl nie zostaną wzięte pod uwagę przy ostatecznym podliczaniu odwiedzin. Istnieje również inna ciekawa alternatywa, która zapewne spodoba się osobom, które cenią sobie popularność oraz promocję własnej twórczości w internecie. Tego typu osoby mogą całkowicie zrezygnować z wynagrodzenia na rzecz możliwości przekierowywania na stronę zewnętrzną. Dzięki temu będziecie mogli przekierowywać czytelników, którzy będą czytać Wasz wpis na Waszą stronę internetową, albo bloga. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że onet.pl jest portalem, który odwiedza dziennie 10 milionów osób, dlatego osoby, które chciałyby się nieco wybić mają tutaj naprawdę wiele możliwości.

Artykuł z ofertą Pisz i zarabiaj z Onetem! został opublikowany dnia 27 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *