bzwbk parkowanie

Parkuj za darmo z BZWBK!

Już po raz kolejny można spotkać się z ofertą, która ma na celu w głównej mierze promowanie bankowości mobilnej. Tym razem Bank Zachodni WBK zastosował ciekawą promocję dla swojej aplikacji BZWBK24 mobile. Mianowicie klienci tegoż, że banku w dniach od 25 do 29.08.2014 mogą korzystać z darmowego pozostawiania swoich samochodów w strefach płatnego parkowania. Żeby skorzystać z tej oferty trzeba być użytkownikiem aplikacji mobilnej banku BZWBK. Ponieważ transakcji za parkowanie trzeba dokonać przy jej pomocy. Promocja jest skierowana do mieszkańców z poniższych miast:

Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Właśnie za pomocą tejże aplikacji dokona się transakcji, którą następnie bank zwróci na rachunek klienta w terminie do 26.09.2014 roku. Jednakże warunek jest taki, że nie można na parkowanie wydać więcej, niżeli 50 złotych. Większej płatności bank pokrywać nie będzie.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w tej promocji?

Jednak za nim skorzysta się z darmowego parkowania w strefach płatnych to trzeba się odpowiednio przygotować. Każda zainteresowana osoba może pójść do oddziału banku BZWBK i pobrać identyfikator, dzięki któremu będzie można oznaczyć auto tak, aby było wiadomo, że opłacanie parkingu jest dokonywane właśnie w ten, a nie inny sposób. Mimo wszystko warto również zwrócić uwagę, że klienci czasem twierdzą, iż nie w każdej placówce banku jest dostępne odpowiednie oznakowanie. Jednak na szczęście jest możliwość, aby samodzielnie wydrukować identyfikator. Można go znaleźć na stronie banku.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

O czym warto pamiętać biorąc udział w tej promocji?

Pula zwrotów jest limitowana do 10 tysięcy złotych. Dlatego jeżeli chcecie skorzystać z tej promocji to lepiej nie zostawiać tego na ostatni dzień, ponieważ można się niemiło rozczarować. Mimo wszystko ciężko jest korzystać z płatnych parkingów, jeżeli nie ma się do tego okazji. Dlatego też promocja ta w głównej mierze kierowana jest do wszelkich osób, które i tak korzystają z tego typu parkingów.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Parkuj za darmo z BZWBK! został opublikowany dnia 26 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *