JESTESMY GOTOWI

Otwórz konto i zyskaj ponownie 1000 złotych

Credit Agricole ponownie aktywowało swoją ofertę promocyjną, w której można zgarnąć 1000 złotych. Credit Agricole ma to do siebie, że bardzo lubi przedłużać swoje promocje, ponieważ nie jest to pierwsza promocja, która jest przez nich przedłużana. Na samym początku promocja od Credit Agricole miała trwać do końca listopada, jednak termin tej akcji został przedłużony do 31.12.2014 roku. Dostępność promocji jednak uległa pewnemu ograniczeniu, ponieważ tym razem można do niej przystąpić tylko i wyłącznie poprzez internet.

Jak zapewne zdajecie sobie sprawę tym razem znowu można zgarnąć 1000 złotych, a szczerze powiedziawszy można zauważyć od razu, że jest to naprawdę bardzo wysoka premia. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z tego, że nie dostanie się jej od razu. Wynika to z tego, że ta kwota będzie Wam wypłacana przez dłuższy okres, a dokładniej przez 18 miesięcy. Promocja będzie wymagać od Was, abyście uzyskiwali regularne wpływy, opłacali faktury chociażby za prąd, czy też abyście korzystali ze swojej karty płatniczej.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane ta promocją to odsyłam do poprzedniego wpisu, w którym wszystko dokładnie zostało opisane. 

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Otwórz konto i zyskaj ponownie 1000 złotych został opublikowany dnia 9 grudnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *