promocja diners club

Otrzymaj 450 zł z kartą Diners Club

Płacę i korzystam to promocja dla posiadaczy kart Diners Club. Ta promocja rozpoczyna się 1 sierpnia, 2014 roku. Dzięki tej ofercie każdy posiadacz karty Diners Club ma możliwość zyskania kwoty rzędu 300 złotych, zaś niektórzy mogą zyskać nawet 450 złotych. Jest to promocja na tyle ciekawe, że nie trzeba w zasadzie robić nic specjalnego, żeby zyskać takową kwotę. Jednak o co tak dokładnie chodzi?

300 zł dla nieaktywnych użytkowników karty Diners Club

Wszyscy uczestnicy promocji są przed przystąpieniem już podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa składa się z osób, które mimo, że posiadają kartę Diners Club to jednak w okresie od 01.04-2014 do 30.06.2013 nie wykonały żadnej transakcji przy użyciu swojej karty Diners Club. Ponadto w tej grupie znajdują się osoby, które wyrobiły swoją kartę po 01.07.2014. Dlatego jak można zauważyć w tym wypadku jest nieco inaczej jak to zwykle bywa. Czyli główny nacisk nie jest położony na zdobywanie nowych klientów. Każda z tych osób, która spełnia te warunki jest w stanie zdobyć co miesiąc nagrodę w wysokości 100 złotych. Warunek jest taki, że trzeba wykonać minimum 5 transakcji o łącznej kwocie 500 złotych. Ponadto trzeba być w gronie najszybszych 100 osób. Lecz doświadczenie pokazuje, że nie należy to do najtrudniejszych rzeczy. W wypadku tych osób maksymalnie można zdobyć kwotę rzędu 300 złotych, w ciągu 3 miesięcy.

450 zł dla aktywnych użytkowników karty Diners Club

Zaś osoby, które wykonały chociaż jedną transakcję w drugim kwartale 2014 są tak zwanymi aktywnymi użytkownikami kart. Jednak tutaj takowy posiadacz karty musi wykonać przynajmniej 10 transakcji na łączną kwotę 1000 złotych. Ponadto podobnie jak w poprzednim przypadku, trzeba być również w pierwszej setce osób. Jednak każda z tych osób, która znajdzie się w pierwszej setce jest w stanie zdobyć 150 złotych, za swoje transakcje. Co po 3 miesiącach trwającej promocji daje łączną kwotę 450 złotych.

Jak dokładniej wygląda sprawa z promocją Diners Club?

Promocja zaczyna się od 1 sierpnia i każda osoba, która chce wziąć w niej udział musi wpierw zgłosić swój udział i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie dinersclub.pl. Jednak żeby nie było tak różowo warto wspomnieć o tym, że jeżeli ktoś by chciał wyrobić standardową kartę Diners Club to musi zapłacić 300 złotych, ponadto program premiowy również kosztuje, a dokładniej wynosi on 50 złotych. Dlatego osoby, które nie są aktualnymi klientami raczej nie zainteresują się tą promocją.

Wycinek z regulaminu:

Każda osoba, która chce wziąć udział w Konkursie, powinna zgłosić swój udział poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia dostępnego na www.dinersclub.pl oraz potwierdzić fakt zapoznania się z Regulaminem Konkursu Kart Prywatnych Głównych i Dodatkowych „Płacę i Korzystam” i tym samym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celach realizacji Konkursu.

Regulamin: kliknij tutaj.

Zgłaszać się można na tej stronie.

Artykuł z ofertą Otrzymaj 450 zł z kartą Diners Club został opublikowany dnia 29 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *