enea1

Odzyskaj 15% wydatków za rachunki!

Getin Bank wraz z dostawcą energii elektryczna – Enea, wypuścili razem ofertę nazwaną „Konto z Energią”. Czy oferta sama w sobie jest godna uwagi? Warto się jej bliżej przyjrzeć i zobaczyć co takiego magnetyzującego jest w niej samej.

Jak wyglądają szczegóły oferty Getin Bank?

Konto z Energią jest kontem, które oferuje 5-procentowy moneyback, w sytuacji gdy używa się karty debetowej Getin Up. Wszelkiego rodzaju płatności wykonane przy pomocy tej karty, które są objęte 5% zwrotem pieniędzy dotyczą jedynie opłat za energię elektryczną, która jest dostarczana przez firmę Enea. Maksymalna kwota, którą można uzyskać poprzez korzystanie z tej oferty i płacenie kartą to 20 zł w ciągu miesiąca oraz 200 zł w ciągu roku. Żeby móc ze spokojem uzyskać taką właśnie kwotę trzeba pamiętać o tym, żeby dokonać minimum pięciu płatności kartą debetową Getin Up w ciągu każdego miesiąca.

Jeżeli zaś zależy Wam na 15% zwrocie od rachunków za prąd to warto wiedzieć, że ta kwota również jest ograniczona do 200 złotych w skali roku. Dlatego jeżeli zależy chcecie uzyskać jak największy zwrot. To musicie się bliżej przyjrzeć swoim rachunkom za prąd. Ponieważ jeżeli mieszkacie sami to istnieje duża szansa, że dostaniecie znacznie niższy zwrot niżeli 200 złotych. Ponieważ, żeby dostać 200 złotych zwrotu za rachunki trzeba zapłacić kwotę rzędu 1334 złotych za prąd przez cały rok. Wiele osób dostając rachunki za prąd wcale tego nie osiąga.

Do kogo skierowana jest promocja Getin Bank?

Z promocji może skorzystać każda osoba, która od pierwszego czerwca 2013 roku nie jest posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w Getin Banku. Czyli jak to zwykle bywa promocja dotyczy jedynie nowych klientów banku. Jednak jest pewna wada jak to często bywa ostatnio z tym właśnie bankiem. Ponieważ Getin Bank wprowadził do regulaminu bardzo restrykcyjne zasady lojalnościowe. Dlatego jeżeli zamknie się konto w ciągu 12 pierwszych miesięcy trzeba będzie oddać wszelkie uzyskane premie. Zaś w przypadku, gdy zrezygnuje się z konta w ciągu 24 miesięcy od jego założenia to wtedy bank zażąda zwrotu połowy wypłaconych premii. Oferta ma to do siebie, ze w głównej mierze przeznaczona jest dla ludzi, którzy płacą spore rachunki, a przy tym i tak mieli zamiar założyć konto w Getin Banku. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą to warto, żebyś skorzystał z oferty Getin Banku.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Odzyskaj 15% wydatków za rachunki! został opublikowany dnia 11 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *