getin mobile

Odbierz 50 zł od Getin Bank!

Dosłownie kilka dni temu Getin Bank zaskoczył wszystkich swoją całkowicie nową promocją. Jest ona na tyle ciekawa, że w odróżnieniu do większości promocji nie wymaga bycia nowym klientem banku. Dana oferta jest również skierowana do wszystkich aktualnych klientów. W tej promocji chodzi o to, żeby wykonać swój pierwszy przelew przy użyciu aplikacji mobilnej Getin Bank.

Jak wygląda promocja Getin Bank?

Jednak gdy dokładniej się przyjrzeć, można zauważyć, że promocja Getin Bank jest skierowana do pełnoletnich klientów, którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy nie założyli lokaty mobilnej ani nie wykonali ani jednego przelewu, korzystając z aplikacji mobilnej tegoż, że banku. Wystarczy posiadać dostęp do internetowej bankowości. Niezależnie czy jest to GetinOnline, czy Getin Bank.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Każda osoba, która zechce wziąć udział w tej promocji jest zobowiązana do tego, aby zgłosić swój udział w promocji na stronie GETIN BANK (https://promocje.getinbank.pl/getinmobile/). Wszyscy chętni mają niestety ograniczony czas, a dokładniej termin, do którego można zgłaszać swój udział to 31.08.2014. Ponadto fundator nagrody, czyli Getin Bank zastrzega sobie, że pula nagród jest ograniczona do łącznej kwoty 500 tysięcy złotych. W sytuacji gdy pula zostanie wyczerpana wcześniej niż przewidywany termin zakończenia promocji, oferta ulegnie przedwczesnemu zakończeniu. Jednak specjalnie nie ma się czego obawiać, że tak się stanie ponieważ w promocji musiałoby wziąć udział tysiąc osób, żeby uległa ona wygaśnięciu. Mimo wszystko warto się pośpieszyć. Chociażby z racji tego, że gdy zrobi się to później to można o tym wszystkim zwyczajnie zapomnieć.

Jak zyskać 50 złotych?

Żeby dostać nagrodę, czyli oferowane 50 złotych, to w terminie do 15.09.2014 roku trzeba wykonać dowolny przelew na minimalną kwotę 20 złotych, korzystając tym samym z aplikacji mobilnej. W ciągu 5 dni roboczych od realizacji przelewu powinno na koncie pojawić się dodatkowe 50 złotych, które będzie właśnie nagrodą za wykonanie przelewu, przy użyciu aplikacji mobilnej. Jeżeli macie ochotę wziąć udział w tej promocji, a nie macie konta w Getin Banku to nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ można je założyć w każdej chwili.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Odbierz 50 zł od Getin Bank! został opublikowany dnia 13 sierpnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *