lionsbank

Nowa edycja Lokaty Bonjour na 5%!

Oferta lokaty w Lion’s Bank jeszcze nie znalazła się na blogu grosz w kieszeni, ale na szczęście teraz jest idealny moment, aby ją omówić. Lokata Bonjour stworzona z myślą o nowych klientach Lion’s Bank jest flagową ofertą tego banku. Dzisiejszy wpis jest wynikiem tego, że oferta tejże lokaty uległa kilkukrotnie zmianom, ale na szczęście ciągle bank oferuje przy niej naprawdę bardzo wysokie oprocentowanie.

Jak wygląda oferta Lokaty Bonjour?

Na samym początku lokata oferowała aż 5,5%. Na dzień dzisiejszy poza Lokatą od Expander oraz polisolokatą od Centrum finansów Aviva trudno znaleźć, aż tak ciekawą ofertę. Lokata od Lion’s Bank była oprocentowana tak wysoko przez okres 3 miesięcy, w skali roku. Ponadto osoby, które posiadały nieco mniejszą sumę pieniędzy mogły pozwolić sobie na ulokowanie ich na tej ofercie oszczędnościowej. Później ta oferta była modyfikowana, aż kilkukrotnie, ale na szczęście źle się to wszystko nie skończyło, ponieważ oferuje ciągle 5% w skali roku. Niestety Lokata Bonjour stała się ofertą przeznaczoną tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają nieco więcej pieniędzy, niż przeciętni ludzi, ponieważ minimalny próg wejścia przy tej lokacie wynosi aż 200 tysięcy złotych.

Jak wyglądają szczegół lokaty?

 • Wysokość oprocentowania: 5%
 • Minimalny depozyt: 200 000 złotych
 • Maksymalny depozyt: 300 000 złotych
 • Czas trwania lokaty: 1 miesiąc
 • Limit: 1 lokata na jednego klienta
 • Termin ważności wniosku: 14 dni
 • Gwarancja kapitału: Depozyty są gwarantowane w 100% przez Bankowy Fundusz Gwarancyjnych do każdej kwoty, która stanowi równowartość 100 tysięcy euro w przeliczeniu na złotówki.
 • Odnawialność: tak

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Warto też zauważyć, że jeżeli nie odnowicie lokaty to jej oprocentowanie ulegnie zmniejszeniu do 4%, żeby nie doszło do takowej sytuacji musi zostać ona odnowiona. Kiedy lokata się zakończony zostanie ona przedłużona, jednak na zasadach innej lokaty, która jest dostępna w Lion’s Bank, a dokładniej na zasadach lokaty Bon Appetit, która również jest jednomiesięczną lokatą.

Jak prezentuje się lokata Bon Apetit?

Lokata Bon Apettit może zostać założona na okres od 1 do 12 miesięcy. Aktualna oferta obowiązuje już od 22 października 2014 roku. Oprocentowanie lokaty prezentuje się w następujący sposób:

 • Jeden miesiące: 3 procent – lokata odnawialna 2,95 procent – lokata nieodnawialna
 • Trzy miesiące: 3,80 procent – lokata odnawialna 3,75 procent – lokata nieodnawialna
 • Sześć miesięcy: 3,30 procent – lokata odnawialna 3,25 procent – lokata nieodnawialna
 • Dziesięć miesięcy: 3,10 procent – lokata odnawialna 3,05 procent – lokata nieodnawialna
 • Dwanaście miesięcy: 3,10 procent – lokata odnawialna 3,05 procent – lokata nieodnawialna

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███


Artykuł z ofertą Nowa edycja Lokaty Bonjour na 5%! został opublikowany dnia 4 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *