samsung

Niesamowicie wysokie oprocentowanie! Lokata 6%!

Kilka dni temu do szerszej opinii publicznej wypłynęła wiadomość jakoby pewien tajemniczy bank zaoferował lokatę oprocentowaną na 6%. Jest to prawda, a mało to. Warto zauważyć, że dodatkowo jest to lokata, na którą można zdeponować maksymalnie 20 tysięcy złotych, a minimalnie tysiąc złotych, a do tego trwa ona 3 miesiące. W zasadzie jakby nie patrzeć deklasuje ona wszystkie lokaty, które dochodziły do największego poziomu 5%, dla kwoty 10 tysięcy złotych.

Co trzeba zrobić, żeby założyć lokatę?

W regulaminie cała kwestia lokaty jest opisana w sposób następujący:

(…)złożyć wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego poprzez indywidualny link wysłany przez Organizatora na adres e-mail podany w formularzu ankiety, a następnie zawrzeć taką umowę jako Nowy Klient najpóźniej do godz. 23:59:59 w dniu 25.03.2015. Nowy Klient to osoba fizyczna, która na dzień zawarcia umowy, o której mowa w zdaniu poprzednim nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w Banku, do którego kierowany jest wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, zgodnie z niniejszym Regulaminem. Wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego musi zostać złożony najpóźniej do godz. 23:59:59 w dniu 15.03.2015, a zawarcie umowy rachunku bankowego musi nastąpić najpóźniej do godz. 23:59:59 w dniu 25.03.2015. Za zawarcie umowy rachunku bankowego uważa się moment otrzymania przelewu weryfikacyjnego przez Bank, do którego Polecany Nowy Klient złożył wniosek o zawarcie umowy rachunku bankowego, a w przypadku wysyłki umowy kurierem otrzymanie przez Bank podpisanej umowy rachunku bankowego

W zasadzie można to sprowadzić do kilku prostych punktów:

 • Wypełnić ankietę
 • Podać swoje dane
 • Odebrać maila
 • Czekać na dane do konta
 • Rozważyć zawarcie rachunku i ewentualnie założenie go
 • Wpłacenie przelewu weryfikacyjnego

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Konkurs z nagrodami

Regulamin jasno opisuje jakie nagrody można zdobyć w konkursie:

 • a) TV 65″ Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł, który zostanie przyznany za I miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 1 018,00 zł (słownie: tysiąc osiemnaście złotych)

 • b) Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł, który zostanie przyznany za II miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 313,00 zł (słownie: trzysta trzynaście złotych)

 • c) Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł, który zostanie przyznany za III miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 235,00 zł (słownie: dwieście trzydzieści pięć złotych)

 • d) Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł, który zostanie przyznany za IV miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 212,00 zł (słownie: dwieście dwanaście złotych)

 • e) Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł, który zostanie przyznany za V miejsce wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 208,00 zł (słownie dwieście osiem złotych)

Jeżeli zaś chodzi o kwestię związaną z nagrodą pieniężną to jest ona umieszczona tutaj tylko po to, aby można było zapłacić podatek za otrzymaną nagrodę.

Sam konkurs polega zaś na tym, że najcenniejszą nagrodę wygra ta osoba, która poleci dane konto jak największe liczbie osób. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 marca 2015 roku. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiadomo w jaki sposób będzie wyglądało polecanie konta, poza tym, że będzie dotyczyło ono tylko tego, że wysyłać się będzie specjalny link.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą Niesamowicie wysokie oprocentowanie! Lokata 6%! został opublikowany dnia 18 lutego 2015 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *