najgłośniejsza akcja tej jesieni

Najgłośniejsza promocja od Nju Mobile

4 listopada rozpoczęła się nowa promocja od sieci telefonii komórkowej Nju Mobile. Promocja nazywa się „najgłośniejsza akcja tej jesieni”. Nagrodą w tej promocji jest głośniczek jack 3,5 milimetra w kolorze niebieskim, bądź żółtym. Aby go otrzymać wystarczy podpisać umowę na nowy numer, korzystając z oferty nju z rachunkiem. Po wykonaniu tej czynności głośnik otrzymacie w ciągu najbliższych 30 dni od momentu, gdy aktywujecie numer. Okres promocyjny „najgłośniejsza akcja tej jesieni” będzie trwać, aż do 13 listopada.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

  • Złóżcie zamówienie na stronie nju mobile, wybierając zależnie od Waszych oczekiwań albo „zamów ofertę z rachunkiem”, albo „przenieś numer”. Zwróćcie szczególną uwagę na to, aby wybrać e-fakturę, ponieważ w innym razie będziecie musieli zapłacić 200 złotych.
  • Otrzymany numer zamówienia musicie wpisać na stronie promocji

Wszystkim zainteresowanym warto przypomnieć, że umowę w nju mobile można zerwać w każdym momencie, bez jakichkolwiek konsekwencji, w zasadzie możecie to zrobić od razu po aktywacji numeru. Najłatwiejszy sposób na zrezygnowanie z oferty jest przeniesienie numeru do innego operatora, w takiej sytuacji to on załatwi za Was wszystkie formalności. Dzięki takiemu posunięciu można bardzo często również ominąć wiele nieprzyjemności związanych z płatnością za faktury, jednak w najgorszej sytuacji będziecie musieli zapłacić 9 złotych. Co za tym idzie w bardzo łatwy sposób można zyskać nagrodę za darmo, albo prawie za darmo.

Na Grosz w Kieszeni mogliście znaleźć w ostatnim czasie ofertę promocyjną, przy której nju mobile oferowało 50 złotych. W tej sytuacji również mogliście przeczytać o poradzie związanej z ominięciem płatności. Oferta nju mobile jest przeznaczona jeden raz tylko dla jednego klienta. Co za tym idzie można złożyć tylko jedno zamówienie promocyjne oraz otrzymać jeden kod, dzięki któremu będzie można odebrać gotówkę z bankomatu. Na szczęście można po skorzystaniu z jednej oferty, skorzystać również z drugiej.

Artykuł z ofertą Najgłośniejsza promocja od Nju Mobile został opublikowany dnia 6 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *