parking-meter-216511_1280

MIKROOFERTY: Darmowe parkingi w październiku z BZWBK

Już po raz kolejny BZWBK wychodzi ze swoją promocją, która wspomaga ludzi korzystających z ruchu ulicznego. Jakiś czas temu na groszwkieszeni mogliście przeczytać o promocjach od banku zachodniego BZWBK związanymi z darmową komunikacją, czy też darmowymi parkingami. Dla wszystkich osób, które chciały skorzystać z promocji, a nie mogły to jest to dobra wiadomość, ponieważ BZWBK znowu oferuje zwrot pieniędzy za korzystanie z parkingu.

BZWBK zwróci uczestnikom promocji do 20 złotych, które zapłacą za parkowanie w swoim mieście korzystając z aplikacji mobilnej BZWBK. Promocja trwa od 1 do 31 października 2014 roku. Każdy samochód musi zostać wcześniej oznaczony za pomocą specjalnego identyfikatora, który możecie wydrukować samodzielnie korzystając ze strony mobile.bzwbk.pl., albo odwiedzając najbliższy oddział banku. BZWBK będzie wypłacał pieniądze do 21 listopada 2014 roku.

Darmowe parkowanie dotyczy tylko takich miast jak:

Augustów, Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Artykuł z ofertą MIKROOFERTY: Darmowe parkingi w październiku z BZWBK został opublikowany dnia 3 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *