iphone-410324_1280

MIKROOFERTA: Zgarnij kolejne kupony od Allegro!

Już po raz kolejny serwis Allegro wychodzi ze swoją promocją dla osób, które korzystają z aplikacji mobilnych. Aplikacja allegro jest przeznaczona na smartfony z system operacyjnym nie starszym niż Windows Phone 2.0.6, Android 3.5.3 oraz iOS 4.7.0.

Aby aktywować kupon nie trzeba dokonywać zakupu żadnego produktu. Jest to spora zmiana do tego co było ostatnim razem, ponieważ aby uaktywnić kod wystarczy zalogować się, przy pomocy aplikacji mobilnej Allegro i przejść do sekcji „Moje Allegro”. Następnym krokiem, który trzeba zrobić to przejść do zakładki „Moje Kupony” i następnie nacisnąć przycisk „Odbierz kupon”

Zgarnąć można kupon opiewający na kwotę 20 złotych, a żeby go wykorzystać trzeba dokonać zakupu przy pomocy mobilnej aplikacji na kwotę nie mniejszą niżeli 50 złotych. Jeżeli chcecie skorzystać z kuponu będzie zobowiązani do tego, aby wybrać formę płatności PayU.

Promocja obowiązuje do 23 października, a otrzymany kupon będzie ważny do końca miesiąca.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Artykuł z ofertą MIKROOFERTA: Zgarnij kolejne kupony od Allegro! został opublikowany dnia 20 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *