intro-ios-3

MIKROOFERTA: Zgarnij 100 złotych od Allegro na opony!

Allegro wystartowało z nową promocją, dzięki której każdy może zgarnąć kupon w wysokości 100 złotych na opony. Promocja jest przeznaczona w głównej mierze dla kierowców, ale kupon odebrać może każdy. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej Allegro, aby tego dokonać. Kupon można znaleźć w zakładce „moje allegro”. Promocja kończy się za niespełna tydzień czasu, ponieważ o 22:59:59 dnia 26 listopada nastąpi zakończenie promocji.

Artykuł z ofertą MIKROOFERTA: Zgarnij 100 złotych od Allegro na opony! został opublikowany dnia 20 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Nie pojawił się dosyć ważny post a propo Allegro a warto o nim wspomnieć tuż przed świętami. Otóź Allegro wraz z Payu wprowadziło możliwość uzyskania nie oprocentowanych rat na zakup towarów za pośrednictwem Allegro. Maksymalna ilość to 10 rat miesięcznych jeśli więc ktoś planował zakup prezentów przez Allegro czy kupno telewizora lub Xboxa One to wydaje mi się że warto z tej okazji skorzystać tym bardziej że warunki jeszcze lepsze niż za pomocą karty kredytowej

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *