smartphone-312816_1280

MIKROOFERTA: Kolejne kupony od Allegro

Można powiedzieć, że aktualne zachowanie Allegro powoli robi się już standardem. Zwłaszcza, że nie trzeba już w zasadzie robić nic specjalnego, aby zyskać kupon. Allegro w tej edycji zdecydowało się na ponowne rozdanie kuponów, tym razem mają one wartość dwudziestu złotych. Promocyjne 20 złotych otrzyma każda osoba, która będzie chciała dokonać zakupu na kwotę 50 złotych.

Jeżeli chcecie ten kupon odebrać wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto do aplikacji mobilnej i klikniecie odbierz kupon. Ta edycja potrwa jeszcze niecały tydzień, ponieważ tylko 20 listopada 2014 roku. Dlatego jeżeli aktualnie rozmyślacie nad zakupami internetowymi w serwisie Allegro to warto abyście zrobili to jak najszybciej. Nie ma sensu zwlekać, no chyba, że liczycie na to, że w najbliższym czasie Allegro wyda kolejną ofertę z kuponami, która będzie o wiele lepsza niż ta. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.

Artykuł z ofertą MIKROOFERTA: Kolejne kupony od Allegro został opublikowany dnia 14 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *