smartphone-431230_1280

MIKROOFERTA: Darmowe LTE bez limitu dla Orange i Nju Mobile!

Skorzystaj z najnowszej promocji, która przeznaczona jest dla wszystkich nowych, ale również starych klientów Orange oraz Nju Mobile. Wszyscy klienci, którzy mają abonament w Orange, albo Nju Mobile od 21 października zyskają nielimitowany internet LTE.

Dzięki tej promocji wszyscy klienci uzyskają internet 4G bez ograniczeń związanych z prędkością oraz przesyłem danych. Usługa została stworzona z myślą o nowych oraz starych klientach, którzy posiadają dostęp do LTE w swoich ofertach abonamentowych w telefonii komórkowej Orange, albo Nju Mobile. Na ofercie mogą zyskać zarówno klienci indywidualni jak i firmy.

Promocja będzie trwać do 31 marca 2015 roku, zaś udział w niej nie wymaga żadnego rodzaju aktywacji.

Trzeba mimo wszystko pamiętać o jednej rzeczy, o której informuje Orange:

Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s w przypadku, gdy sposób korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników.

Artykuł z ofertą MIKROOFERTA: Darmowe LTE bez limitu dla Orange i Nju Mobile! został opublikowany dnia 23 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Zwalnia do 1Mb/s czyli tak jaki kiedyś internet HSDPA miał limit w „umowie” normalnie ledwo da się korzystać,pobierać już sie nie da.LTE ma olbrzymią pojemność,poczytaj o modulacji fazowo-amplitudowej [kwadraturowej].Limity wynikają tylko z konieczności rozdzielenia transferów na odbiorców
    Duzo lepiej jest u lokalnych dostawców internetu przynajmniej nie ma „faktycznie”żadnych limitów

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *