toy-car-431356_1280

Mikrooferta: 35 złotych rabatu na Allegro!

Widać, że Allegro nie próżnuje. Ostatnio oferowało do 100 złotych przy zakupie opon zimowych, a teraz wychodzi z całkowicie nową ofertą kuponów. W tej promocji można otrzymać rabat w wysokości 35 złotych na zrobieniu zakupów z kategorii Zabawki. Trzeba jednak pamiętać, że każda osoba, która zechce skorzystać z tego rabatu, będzie musiała na prezent przeznaczyć minimum 100 złotych. Kupon tak jak zwykle można odebrać dzięki aplikacji mobilnej Allegro. Można powiedzieć, że jest to idealna promocja dla osób, które planują sprawić w najbliższym czasie jakiś miły podarunek swoim milusińskim.

Artykuł z ofertą Mikrooferta: 35 złotych rabatu na Allegro! został opublikowany dnia 21 listopada 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Allegro szaleje i promuje się :) Teraz namiętnie promują swoją aplikację do smartphonów, gdzie przez apkę można wygenerować kupon na 20 zł. Niby nie dużo, ale jednak- osoby, które lubią korzystać z internetu w telefonach komórkowych na pewno docenią ten gest. Nie mówiąc już o tym o ile więcej ściągnięć zarejestruje sama firma.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *