njumobile

mBank i nju mobile oferują Ci 50 złotych

05.12 to dzień, w którym ruszyła ponownie mOkazja nju mobile w mBank, w której wystarczy podpisać umowę na nowe numer w ofercie nju z rachunkiem, aby otrzymać zwrot w wysokości 50 złotych na rachunek, który macie w mBanku. Bonus w wysokości 50 złotych zostanie Wam wypłacony przez mBank w ciągu 30 dni od momentu aktywacji umowy na nju z rachunkiem.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w mBanku to idealna okazja, aby je założyć, ponieważ jeżeli zdecydujesz się na założenie go w ramach nowej promocji mBanku to możesz zdobyć dodatkowe 100 złotych za samo założenie konta.

Ponadto pamiętaj o tym, aby wykonać wszystko krok po kroku:

  • Złóż zamówienie na nju z rachunkiem, możesz to zrobić poprzez zamówienie oferty z rachunkiem, albo przeniesienie numeru. Dodatkowo musisz pamiętać o tym, aby zdecydować się na e-fakturę, ponieważ w innym razie będziesz musiał zapłacić 200 złotych.
  • Wpisz numer zamówienia na stronie promocyjnej. Po czym podaj 10 ostatnich cyfr, które posiadasz na swojej karcie płatniczej mBank, tak abyś mógł skorzystać z mOkazji nju mobile.

Co warto wiedzieć o nju mobile?

Pamiętajcie również o tym, że tak jak w poprzednich promocjach nju mobile tak samo i tutaj umowę można zerwać w każdym dowolnym momencie, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji, w zasadzie możecie to zrobić od razu po tym jak aktywujecie numer. Najlepszym sposobem tutaj będzie przeniesienie numeru do innego operatora, ponieważ w takiej sytuacji nie będziecie musieli nic robić. Bardzo często również można uniknąć jakichkolwiek faktur, zaś w najgorszym z możliwych przypadków będziecie musieli zapłacić 9 złotych. Jest to jednoznaczne z tym, że w bardzo łatwy sposób może się okazać, że zgarniecie całą nagrodę i nie będziecie musieli przy tym nic robić.

Artykuł z ofertą mBank i nju mobile oferują Ci 50 złotych został opublikowany dnia 8 grudnia 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

  • Co chwilę czytam o różnych promocjach tego typu. To żeby zachęcić do założenia konta w danym banku, to żeby wybrać taką sieć komórkową. Kręci mi się w głowie, tyle tego. Rozumiem, że ktoś i tak chce, i tak ma potrzebę, ale żeby specjalnie wybierać coś, zmieniać konto, aby dostać 70 zł, 100 zł? Mi by się naprawdę nie chciało, dlatego dla mnie jest to słabe.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *