lokata-5-procent

Lokata happy z premią od IDEA BANKU [50 zł do odbioru]

W dzisiejszym dniu ciekawą ofertę wysunęła Agora wraz z Idea Bank. Jest to promocja „Lokata z premią”, która jest ściśle związana z Lokatą Happy, o której mogliście poczytać chociażby TUTAJ. Jak na razie jest to najlepsza lokata, którą można znaleźć wśród tych, które są oferowane przez banki komercyjne. Warunki współpracy z lokatą Happy w zasadzie nic się nie zmieniły, jednakże warto wspomnieć w tym wpisie o tym co nieco, uzupełniając wiadomości o to w jaki sposób zyskać premię w wysokości 50 złotych.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać premię?

Żeby zyskać premię w wysokości 50 złotych, pierwsze co trzeba zrobić to skorzystać ze SPECJALNEJ STRONY. Czas, do którego należy złożyć wniosek związany z tą promocją to 5 października 2014 roku. Dlatego jest jeszcze dosyć sporo czasu, aby wziąć udział w tej promocji. Po wejściu na stronę trzeba podać swój adres e-mail, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz zaakceptować regulamin, czyli nacisnąć pierwszy checkbox, a następnie nacisnąć „Załóż profil i odbierz 50 zł premii„. Warto wspomnieć, że dla jednego maila jest przyporządkowana tylko i wyłącznie jedna lokata. Co za tym idzie jeżeli nie jesteście nowymi klientami banku to nie możecie założyć konta, chyba że znajdziecie kogoś kto zrobi to za Was. Po jakimś czasie na Waszym mailu powinien przyjść link aktywacyjny. Po kliknięciu w w niego przekieruje to Was na stronę, na której będziecie mogli wypełnić wniosek o lokatę. W regulaminie jest zaznaczone, że sesja wypełniania wniosku może trwać nieprzerwanie przez maksymalnie 30 minut. Jest to dosyć sporo czasu, jednak warto niezbędne dokumenty przygotować wcześniej. Na założenie lokaty będziecie mieli 14 dni, czyli tak naprawdę czas, do którego będziecie mogli wpłacić pieniądze na lokatę to najpóźniej 19 października 2014 roku.

Ile można zyskać na Lokacie z Premią?

W porównaniu do poprzedniej wersji tej lokaty w zasadzie dużo się tu nie zmienia. Maksymalna kwota, którą możecie wpłacić na ten rachunek to 10 tysięcy złotych, zaś minimalna to tysiąc złotych. Lokata trwa przez 3 miesiące, czyli łatwo sobie policzyć, że 10 tysięcy złotych da nam z samego oprocentowania 100 złotych, zaś dokładając do tego 50 złotych, które uzyska się z premii można łatwo zauważyć, że będzie miało się o 50% większą sumę, niżeli w przypadku zainwestowania pieniędzy na tej lokacie bez tej promocji.

Jak wygląda kwestia organizacyjna związana z Lokatą z Premią?

Po dokonaniu wszystkich formalności trzeba będzie poczekać, najpóźniej do 10 listopada, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje związane z przyznaniem premii. Wiadomość z tym związana ma przyjść na adres e-mail, który został przez Was wcześniej podany. Do 30 listopada będziecie mieli czas na zalogowanie się do aplikacji oraz uzupełnienie reszty niezbędnych informacji, w tym numeru konta bankowego, na który przyjdą Wam pieniądze, wraz z odsetkami i premią.

 ███ TAK, CHCĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY… ███

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy Lokacie z Premią?

Oferta Agory we współpracy z Idea Bankiem należy do naprawdę ciekawych, które bez wahania można polecić. Jeżeli jesteś osobą, która szuka lokaty, a nie miała wcześniej konta w Idea Bank to śmiało powinieneś założyć to konto. Jednak trzeba pamiętać o tym, że wypłacenie pieniędzy przed upływem trzech miesięcy będzie wiązało się ze zwrotem premii oraz odsetek, które otrzymało się w wyniku tej promocji.


 

Artykuł z ofertą Lokata happy z premią od IDEA BANKU [50 zł do odbioru] został opublikowany dnia 9 września 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

1 opinia do oferty.

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *