money-256312_640

UWAGA: Lokata Happy Life II w Idea Banku

Lokata Happy Life II to druga odsłona lokaty, a raczej polisolokaty od Idea Banku. Pierwsza odsłona tej lokaty zyskała sporą popularność wśród klientów Idea Banku. Tak jak w poprzednim wypadku współautorem tej polisolokaty jest Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta. Mimo wszystko przy okazji pierwszej odsłony klientom to nie przeszkadzało, a jak będzie tym razem?

Co oferuje lokata Happy Life II?

Lokata Happy Life II oferuje różni się w pewnych rzeczach od swojej pierwszej odsłony. W poprzedniej lokacie klient miał do wyboru trzech okresów lokaty, czyli okresu półrocznego, rocznego i dwuletniego. Jednak aktualnie ostatnia opcja została zlikwidowana i do wyboru została jedynie wersja roczna i półroczna. Ponadto nastąpiły zmiany w porównaniu z oprocentowaniem lokat. Lokata Happy Life II oferuje oprocentowanie na poziomie 4,00% za pół roczną i roczną polisolokatę. Jest o tyle zaskakujące, że w tym momencie lokata roczna ma obniżone oprocentowanie przy tych samych stawkach minimalnych i maksymalnych. Jedynie bez zmian pozostała oferta półroczna.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby założyć lokatę Happy Life II?

Żeby założyć tę polisolokatę trzeba posiadać konto idealne, oferowane przez Idea Bank. Konto jest całkowicie darmowe, więc nie ma z tym najmniejszego problemu. Jednak w odróżnieniu do konta sama lokata darmowa już nie jest. Pobierana jest jedna opłata w wysokości pomiędzy 6,48, a 4,07 złotych. Wynika to od przeznaczonej kwoty na tę lokatę. Jeżeli przeznaczy się na roczną lokatę 8 tysięcy złotych trzeba będzie uiścić pierwsza kwotę, zaś w przypadku gdy założy się półroczną polisolokatę, na którą przeznaczy się 102 tysiące złotych, wtedy zapłaci się drugą kwotę.

Jak podaje Idea Bank:

„Wysokość opłaty jest zależna od wybranego okresu odpowiedzialność oraz wysokości środków zdeponowanych na Koncie Idealnym”

 

Artykuł z ofertą UWAGA: Lokata Happy Life II w Idea Banku został opublikowany dnia 25 lipca 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *