aviva

Lokata 5,50% w Centrum finansów Aviva

Od niedawna można zobaczyć, że banki zaczynają coraz bardziej promować swoje produkty finansowe i chcą pozyskiwać nowych klientów dzięki przemyślanym promocjom. Ostatnio taką ofensywę zastosował Meritum Bank oraz Idea Bank, dzięki wprowadzeniu do swoich najlepszych lokat dodatkowych bonusów. Tym razem sprawa wygląda nieco inaczej, a mianowicie to Centrum finansów Aviva wychodzi z ofertą polisolokaty, która może zainteresować naprawdę wiele osób. Centrum finansów Aviva stara się wybić na tle konkurencji wysokim oprocentowaniem, które oferuje, czyli 5,50%. W dzisiejszych czasach bardzo trudno znaleźć tak wysoko oprocentowaną lokatę, jednak warto się przyjrzeć temu wszystkiemu, czy aby nie ma tam żadnych haczyków, które mogłyby zniechęcić potencjalnych klientów do niej.

Jak wygląda oferta Centrum finansów Aviva?

>>> OFERTA WYGASŁA <<<

Aby skorzystać z tej oferty to po pierwsze trzeba zarejestrować się na stronie promocyjnej Aviva.  W odróżnieniu do innych polisolokat, które można znaleźć na rynku tutaj bank nie współpracuje z żadnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, więc nie muszą się dzielić zyskami, w tej ofercie Aviva zajmuje się wszystkim, dlatego klient na tym zyskuje i może zgarnąć o wiele wyższe oprocentowanie, niżeli w przypadku innych podobnych ofert. Kolejnym zaskoczeniem, który może być dla wielu osób, że Aviva informuje, iż realny zysk jest wyższy, niż 5,50%, ponieważ pieniądze, które ulokujecie będą zwolnione z podatku, a co za tym idzie realne oprocentowanie będzie wynosić 6,79%. Kwota, którą można ulokować w tym banku wynosi kolejno od 2 tysięcy do 20 tysięcy złotych na okres 3 miesięcy. Ponadto istnieje możliwość, aby podwyższyć ten kapitał do 40 tysięcy złotych.

Warto jednak wspomnieć o tym, że w zasadzie oferta jest ograniczona dla mieszkańców takich miast jak:

  • Gdynia
  • Łódź
  • Poznań
  • Szczecin
  • Katowice
  • Warszawa
  • Wrocław

Istnieje możliwość założenia lokaty, ale dopiero po tym jak wcześniej odbędzie się rozmowę z doradcą, w innym przypadku nie będzie możliwości ulokowania tam pieniędzy. Ponadto oferta jest przeznaczona również dla starych klientów Centrum finansów Aviva. Trzeba również pamiętać, że polisolokatę można założyć bez zakładania żadnych dodatkowych produktów, co jest naprawdę warte uwagi.


Artykuł z ofertą Lokata 5,50% w Centrum finansów Aviva został opublikowany dnia 6 października 2014 oraz oznaczony słowami kluczowymi: , , . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z niej. Wspieraj portal GroszWKieszeni.pl - udostępnij powyższą informację na Facebooku i Twitterze!

Dodaj opinię na temat oferty

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *